lekarz Grażyna Burgs

1,5
1,6
1,3
1,5

Nie polecam byłam na pierwszej wizycie z 4mc dzieckiem dr. Stwierdziła że córka ma zaale ubranka i trzeba większe co są dobre wydaje mu się nie umie czytać bo z pretensja ze nie obwodu główki od urodzenia wpisane w książeczkę co było z każdej wizyty. Jest bardzo nie miła.

Dziś mieliśmy możliwość być na wizycie u tej Pani „doktor”. Nie powinna ona już pracować w ochronie zdrowia… doprowadziła mnie do takiego szoku swoimi komentarzami, jak można być tak nieuprzejmym człowiekiem. Specjalistka nawet od jedzenia. A matką to ja jestem najgorszą mimo tego, że zadbałam o wszystko co się dało ale dla tej doktor to widać za mało. Jak to stwierdziła Może teraz skoro jestem w 7 miesiącu ciąży lepiej się postaram z drugim dzieckiem, nie polecam, bardzo nie polecam

nie polecam, bardzo nie polecam

Byliśmy u doktor Burgs na dwóch wizytach i rzeczywiście początek drugiej wizyty był trudny, ale jeśli chodzi o kompetencje nie mogę jej nic zarzucić. Jest rzeczowa, odpowiada bardzo konkretnie. Wydaje mi się, że lubi, gdy rodzic też jest konkretny. Zasadniczo chce, żeby postępować ściśle według jej wskazówek.

Mamy wątpliwą przyjemność chodzić do tej Pani na kontrolę. Synek urodził się jako późny wcześniak, stąd kontrole przez pierwszy rok. Zaznaczam ze rozwija się prawidłowo i żaden inny lekarz nie widzi nieprawidłowości. Każda wizyta u Pani Burgs to jest jakaś pomyłka. Mam wrażenie na siłę szuka, żeby się do czegoś przyczepić. Wzbudza poczucie winy. Nie udziela jasnych informacji. Rzuca jakimiś pojęciami, na których ja, jako nie lekarz się nie znam i nie potrafi wytłumaczyć o co chodzi. Odburkuje coś pod nosem, jest nieprzyjemna, chamska, czepia się o nic nie znaczące rzeczy (np o nie tak postawiony fotelik, albo ze się spieszyłam na wizytę i wpadłam zdyszana do gabinetu 🫣). Nie wspominając o zachowaniu w stosunku do dziecka..zero delikatności i empatii, mija chwila jak dziecko zaczyna płakać na sam jej widok. Ostatnio nakrzyczała na pół roczne dziecko ze złapało za centymetr jak mierzyła mu główkę..ta pani powinna mieć zakaz pracy z dziećmi. A i nad dorosłymi bym się zastanowiła

Miałam dziś "przyjemność" bycia na wizycie u doktor z 3miesiecznym dzieckiem, w połowie wizyty byłam tak zszokowana jej podejściem i tym co do mnie mówi, jak traktuje dziecko. Myślałam że wyjdę z SB I stanę obok !!!wychodząc czułam się winna całemu złu tego świata i matka która nie dba o dziecko. Tragedia, nigdy więcej, będę omijać Panią szerokim łukiem.

Byłam u tej Pani z noworodkiem. Pierwszy raz spotkałam się z tak niemiła lekarka! Ktoś tak opryskliwy nie powinien pracować jako lekarz. Kąpiące pytanie czy wiem ze dziecko ma wzmożone napięcie mięśniowe, a skąd mam wiedzieć skoro to nie ja jestem lekarzem. Nie polecam, to była pierwsza i ostatnia wizyta.

Ta Pani nie powinna być lekarzem, a już na pewno nie dziecięcym. Zero rozmowy, zero odpowiedzi na moje pytania, kilka niepracyzyjnych informacji. Dziecko zostało zbadane co najmniej niedokładnie, ocenione na podstawie rentgena w oczach owej Pani Doktor. Podejście do pacjenta ma wulgarne, niemiłe. Po wyjściu z gabinetu czułam się winna choroby dziecka. Mialam wrażenie że zrobiła laskę, że nas przyjęła. Nie polecam. Jeśli się tylko da to omijajcie ja szerokim łukiem.

Pani doktor bardzo nie uprzejma. Nie spodziewałam się że spotkam tak niekompetentnego lekarza. Po wizycie miałam łzy w oczach. Poczułam jakby stwierdziła, że stymuluje ból, naprawdę zero profesjonalnego podejścia do pacjenta. Z całego serca NIE polecam!!!

Pani Burgs to bardzo nie miła osoba, stanowczo nie polecam! Krytykowała każde moje słowo i czyny, potraktowała jak wyrodną matkę. Chamska i opryskliwa...

Pani Doktor mega nieprzyjemna. Ponadto błędnie zdiagnozowała moje dziecko. Prosiłam o skierowania na badania, to odsyłała mnie do lekarza rodzinnego, na które lekarz rodzinny nie ma uprawnień tylko specjalista. Musiałam więc zrobić badania prywatnie, które potwierdziły moje obawy. Nikomu nie polecam tego lekarza.