lekarz Grażyna Burgs

1,5
1,6
1,3
1,5

Nigdy nie zaznałam nieuprzejmości ze strony tej Pani. Wnikliwa i kompetentna. Owszem nie tryska radościa ale czy musi.... dla mnie ok. Bardzo szanowany specjalista w środowisku.

Bardzo szanowany specjalista w środowisku.

Najgorsza lekarz jaka może być. Nie polecam. Robi wyrzuty każdemu tak jakbyśmy to my byli winni że ona tam pracuje i przyjmuje pacjentów. Odradzam każdemu. Nie powinna w ogóle dotykać dzieci.

Masakra. Ta kobieta mineła sie z powołaniem. Ona nadaje się ma lekarza,ale tylko dla zwierząt...to i tak by bylo ich szkoda

Witam. Będąc dziś w przychodni z dzieckiem i oczekując na wizytę zastanawiałem się dlaczego nie ma żadnej kolejki. Teraz już wiem dla czego !!!. Bardzo nie miała kobieta, widać że totalnie nie nadaje się do tej pracy. Szkoda że szpital na ul.Poniatowskiego dysponuje tylko jednym lek.neurologiem dziecięcym... Nikomu nie polecam tego lekarza!

Witam.

niemiła i arogancka !! wredna baba nigdy wuecej tam nie pojde moj synek strasznie plakal! niech sie sama leczy!nie polecam!!!!!!!

Nie polecam może i sie zna ale jest tak chamska i arogancka ze szok ! Co chwile sie drze ,wszystko jej nie pasuje ogólnie obrażona na caly swiat . Zero powołania ! Stanowczo odradzam bylam dwa razy z dzieckiem i dwa razy tak mnie opierdzielila ze puscily mi nerwy . Sama powinna się leczyć .

Na pierwszej wizycie kazala uspokoić mi dwu miesięczne dziecko które rozplakalo się po jej badaniu bo jak powiedziała ja glowa boli i nie może słuchać tego płaczu a na następna wizyte umowiona na daną godzinę to wcale nie przyszła do gabinetu a nie miała więcej pacjentów oprócz nas więc sama po nią poszłam i się okazało ze siedziała z inni lekarzami i popijala herbatkę i tego dnia już nas nie przyjęła i nigdy więcej do niej nie wrócę.

Kiedy poszłam na wizytę z moim dzieckiem, Pani doktor podejście to krzyk, złość i arogancja. Krytykowała wszystko. Nie polecam jej nikomu. Zero podejścia do dzieci. Moje dziecko 4-letnie nazwała niewychowanym gówniarzem!!! Żałosna i smutna kobieta...

Dobry specjalista choć jako człowiek....hmm ma trudny charakter i podejście do pacjenta bardzo przedmiotowe. Mimo to chodzę już z drugim dzieckiem do niej.

Po pierwszej wizycie z dzieckiem byłam w szoku, że można być tak niemiłym i aroganckim w stosunku do rodzica. Z jej słów wynikało chyba, że jestem najgorszą matką pod słońcem, każda moja wypowiedź była krytykowana.Nawet lekarza chciałam zmienić. Na szczęście odzyskałam rozum i postanowiłam następnym razem ją ochrzanić,że nie życzę sobie takiego tonu jej głosu, arogancji i że to jest jej zasrany interes tłumaczyć mi cierpliwie i odpowiadać na moje pytania. Ale o dziwo ostatnio była NORMALNA, więc mój wojowniczy zapał ostygł. Najważniejsze, żeby była kompetentna, chociaż to nie znaczy, że może być chamska oczywiście, pozdrawiam