lekarz Grażyna Burgs

1,5
1,6
1,3
1,5

Nie wiem dlaczego ta pani tam pracuje potraktowała mojego syna skandalicznie aż w życiu tam nie pojade,ona sama niech się leczy a nie dzieci....

Odradzam tego lekarza! Byliśmy z 6 tyg synem a pani była tak nieprzyjemna że szok. Nie wiedziałem że tak można! WSTRĘTNY BABSZTYL

Moja niepełnosprawna córka jest pod opieką pani doktor od 13 lat,dzięki leczeniu padaczka u mojej córki jest opanowana i pod kontrolą.

Nie polecam. Wcześniejsze komentarze są jak najbardziej prawdziwe. Niestety.

Nie polecam. Wcześniejsze komentarze są jak najbardziej prawdziwe. Niestety.

Pani doktor potrzebuje opieki neurologicznej. Biedna kobieta,minęła się z powołaniem. Zastanawiam się, czy jest chrześcijanką, bo jeśli jest, to bardzo słabą, ponieważ nie rozumie " szanuj bliźniego swego, jak siebie samego"

W życiu nie spotkałam takiego lekarza. Nieprzyjemna, niemiła. Moje dziecko na jej widok od razu płacze. Ogólnie wielki stres dla dziecka i rodzica. Z całego serduch nie polecam !!!!!!

Ta pani jest bardzo niegrzeczna i niekulturalna, wprost - chamska. Uważa siebie za nie wiadomo kogo, wyszłam z jej gabinetu z płaczem, a dziecka nie mogłam uspokoić przez godzinę, tak było zestresowane.

ta kobieta nie powinna być lekazem.Bardzo zle mnie potraktowała jest bardzo nieprzyjemna.

pani doktor traktuje dzieci jak przedmiot jest nie mila i nie odpowiada na pytania a w koncu po to do niej ide zeby wiedziec czy moje vdziecko wymaga leczenia

Nigdy więcej tej Pani, nieprzyjemna. Obrażona na cały świat, dla bezpieczeństwa ludzi może byłoby lepiej żeby ta Pani leczyła zwierzaki.