lekarz Grażyna Burgs

1,5
1,6
1,3
1,5

Nigdy więcej. To nie lekarz tylko potwór. Jak można takiego człowieka dopuścić do pracy z chorymi dziećmi. Po jednej wizycie, nawet mi nerwy poszły. O dziecku już nie wspomnę.

Nieuprzejma dla dzieci. Dziecko na jej widok ze strachu zaczyna wymiotować. Nie polecam. Czy normalny lekarz który współpracuje z dziećmi, mówi do małego pacjenta:"I czego Ty wyjesz?"

Ta lekarz to jakaś wariatka !! Jeżdżę do niej od paru lat , gdy wychodzę to jakiejś nerwicy dostaje !! Nie polecam ! Mam takie pytanko jeszcze , może ktoś wie gdzie się robi EEG dzieciom może być prywatnie ? Aby jak najszybciej.

ta kobieta to jakas wariatka!!!!drze sie na dzieci wygaduje jakieś głupoty.kiedyś zadzwonilam do niej chcialam isc prywatnie a ona z pretensja po co ja dzwonie tragedja nikomu nie polecam tej wariatki

Może będę wyjątkiem, ale akurat moim dzieckiem urodzonym w bardzo ciężkim stanie Pani doktor zajęła się bardzo dokładnie; tylko ona zaleciał konsulatację z okulistą! Maleństwo jest nadal pod jej opieką i tak pewnie przez jakiś czas pozostanie. Co więcej, pewnie to wszystkich zdziwi, jest dla nas bardzo miła i troskliwa.

Jestem w szoku ,ze ta osoba pracuje z dziećmi!!!tak niesolidnego, niezetelnego i niekulturalnego lekarza jeszcze nie spotkałam.odradzam wszystkim rodzicom ,którzy mają wyslać tam swoje dzieci!!!strata czasu i nerwów.polecam bardzo pania Witkowską

raz poszłam do tej lekarz, byla jedynym neurologiem dla dzieci w miescie wiec nie mialam bardzo innego wyboru, po tej jednej wizycie powiedzialam ze już nigdy wiecej nie pójde do tej wrednej baby, jest pretensjonalna, niemiła, wręcz wulgarna w swoim zachowaniu, na moje szczęscie miałam wtedy 16 lat i inna lekarz dla dorosłych zgodziła się mnie przyjąć, lecze sie u niej juz jakies 5 lat i jestem zadowolona, jedyny minus to taki ze na kase chorych trzeba czekac kilka miesiecy na wizyte u niej dlatego chodze prywatnie,była ordynatorem w szpitalu, teraz juz chyba tylko w przychodni pracuje dr łuczywek- zwierz czy jakoś tak :P zawsze mi sie mylało jej nazwisko wiec mogłam delkiatnie przekrecic ale pełna profesja, i z czystym sumieniem moge ją polecic nie wiem czy młodsze dzieci przyjmie,ale jak cos warto zapytac

Pani doktor jest osobą bardzo niemiłą. Dziecko traktowane jest przez nią jak przedmiot. Wiecznie ma o coś pretensję. Uważam że ta osoba wogóle nie powinna leczyć a już napewno nie dzieci.

dobrego zdania to nie mam o tej kobiecie. wiem, że mam chore dziecko i zamiast wspierać mnie to jeszcze bardziej zadręcza mówiąc, że mam bardzo chore dziecko. chyba dla tej kobiety chore dzieci powinny być usypiane lub zamknięte w czterech ścianach. okropność!!! jak tak w ogóle można???? stanowczo ta pani powinna zastanowić się nad sobą!!!!!

Pani Burgs bo lekarzem trudno ją nazwać jest bardzo niemiła, niekulturalna traktuje pacjenta z góry z pogardą ( no chyba że w prywatnym gabinecie to może miła i jest). Już na wstępie zaczęła na nas krzyczeć że się gdzieś śpieszy i dlaczego tak późno przychodzimy. Przyjmuje w przychodni od 15:15 do 16:45. Ja byłam o 16:00 a ona do mnie z takimi tekstami i krzykiem.Powiedziała że już o 14:30 powinnam być w rejestracji i czekać na nią. Tak tak ja z 4 miesięcznym dzieckiem po operacji dwunastnicy i z wadą serca( czekamy na operację). Nie wytrzymałam zabrałam skierowanie i z synkiem wyszliśmy z gabinetu, powidziałąm jej jeszcze pare słów ale nie wiem czy zrozumiała. Przez 30 lat mojego życia nie spotkałam takiego lekarza.