Małgorzata Bondaryk

Pan MarcinC pozdrawia swojego ulubionego i jedynego stomatologa. Lęczę się od 20 lat :) i jestem bardzo, bardzo zadowolony

Polecam, leczę zęby od około roku robiłam również koronki, jak z każdym lekarzem aby było dobrze trzeba komunikować się, mówić co jest nie tak. Z bólem nie trzeba długo czekać. Ceny za leczenie niskie, zawsze miła atmosfera. Szczerze polecam

Zaczęłam leczyć zęba u tej Pani , rozwierciła , zatruła i przygotowała do kanałówki ( 50 zł). Na kolejnej wizycie zaczęła kontynuować i mówiąc fachowymi nazwami do asystentki "zakleiła" zęba i skasowała 80 zł nic nie wspominając o kontynuacji leczenia . Na drugi dzień byłam już spuchnięta jak chomik a o bólu nie wspomnę , nie poszłam do niej , udałam się do innego lekarza i dowiedziałam się że pani Bondaryk uzupełniła zęba amalgamatem. Długo jeszcze bolał a opuchlizna utrzymywała się chyba tydzień. Pani stomatolog z Kątów Wr leczyła go cierpliwie przez ok. 3 miesiące . Nie polecam

Korzystam z usług już kilka lat i oprócz paru niedociągnięć nie zauważam większych problemów, wiadomo że każdy jest człowiekiem i miewa słabsze dni...

Polecam z całego serca, to najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam. Ludzie, którzy piszą, ze jest droga, chyba nigdy wcześniej nie byli prywatnie u stomatologa np. w dużym mieście wojewódzkim nieopodal Środy Śląskiej. Pozdrawiam. Frustratom życzę więcej pogody ducha ;)

ROBIŁEM ZĘBA A NASTEPNIE POJAWIŁ SIE BÓL (PO OKOLO MIESIĄCU). NIE CHCIALEM ISC PONOWNIE DO PANI BONDAREK BO TO JUZ PRZERABIALEM WIĘC SKORZYSTAŁEM Z USŁUGI INNEJ OSOBY. OKAZAŁO SIĘ ŻE ZĄB NIE BYŁ ZROBIONY PROFESJONALNIE(ŹLE WYCZYSZCZONY I ZLE DOBRANE LEKARSTWO) TO JEST MASAKRA ABY WZIĄC KASE. NIE POLECAM

TO JEST MASAKRA ABY WZIĄC KASE. NIE POLECAM

Genialny stomatolog, nie zamieniłabym na innego. :)

Genialny stomatolog, nie zamieniłabym na innego. :)

PRZESADNA CENA! SZYBKA ROBOTA A PO DWÓCH TYGODNIACH PONOWNY BÓL! ZMIENIAM STOMATOLOGA NIESZCZERZE UPRZEJMEGO, NIE MYSLĄCĄ TYLKO O WZIĘCIU KASY NA OSOBE BARDZIEJ WYKWALFIKOWANĄ BĘDACA DLA KLIENTA. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ OMAMIAĆ, OTWORZCIE OCZY!

PRZESADNA CENA! SZYBKA ROBOTA A PO DWÓCH TYGODNIACH PONOWNY BÓL!

eeee aaaa zzzzz aaaaa aaaaa aaaa a aa aaaaa aaaa aaaaaaa aaaaaa. ;)

eeee aaaa zzzzz aaaaa aaaaa aaaa a aa aaaaa aaaa aaaaaaa aaaaaa. ;)

dobra robota za przystepna cene! POLECAM

dobra robota za przystepna cene!
POLECAM