Zapraszam na konsultacje w moim gabinecie, telefoniczne (tel. 608 349 835) oraz internetowe, przez komunikator Skype (po wcześniejszym umówieniu spotkania). ...

Od ponad 20 lat zajmuję się wielokierunkową specjalistyczną diagnozą, terapią dzieci oraz dorosłych.
Od 2004 r. prowadzę Poradnię Logopedyczną i specjalistyczne konsultacje na licznych oddziałach w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Od 2016 r. prowadzę wykłady na Uniwersytecie Mikołaja Kop...

Bardzo dobry lekarz,wymagający i motywujący do działania.Bardzi jasno mówi o chorobie dziecka.Dzieci barzdo lubia swoja paną doktor

PANI DR.BARDZO DOBRA JEST W TYM CO ROBI JEST SUROWA ALE MA PODEJSCIE DO DZIECI DOBRE RADY DLA RODZICOW .

Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak dobrym lekarzem. Wizyta pełna jest wiadomości o których my matki często nie mamy pojęcia, o rozwoju naszych dzieci. W ciekawy sposób przedstawia nam możliwości zlikwidowania problemu z którym przyszliśmy do Pani lekarz.

bardzo dobry specjalista.fachowo i na "prosty rozum" potrafi wytłumaczyć jak mam ćwiczyć z moim dzieckiem(autystycznym).ma ta Pani trochę dziwne i niekonwencjonalne metody ale bardzo skuteczne.

Pani Dr jako jedyna z lekarzy, u których byliśmy, zainteresowała się problemami naszego dziecka. Bardzo nam pomogła. Dziwię się, jak ktoś może wystawić negatywny komentarz. Pani dr nie wzięła od nas nawet za wizytę prywatną pieniędzy. Nie wielu jest takich lekarzy, dla których jest najważniejsze dobro dziecka. Gorąco polecam!

Pani Byczyńska w pełni angażuje się w poczynania rodziców, tak aby dziecko i jego choroba były odpowiednio kierunkowane.

Dzięki pani Byczyńskiej dowiedziałam się jak mogę pomóc mojemu synowi . Udzieliła mi ona konkretnych porad jak pracować z dzieckiem z ADHD.

Osobiście jestem zachwycona rozległym ogólnorozwojowym podejściem logopedy do rozwoju dziecka.

Lekarz z powołania, z pasją, z zaangażowaniem, wymagająca;) Dzieci ją uwielbiają!

Jestem mamą 4,5 letniego Kacperka zanim trafiliśmy do Pani doktor synek bardzo mało mówił. Masaże które Pani doktor zaleciła bardzo dużo pomogły jak i fachowa opieka.Kacperek jest pacjentem Pani dr.od 8 m-c.a w tej chwili mówi bardzo dużo. Dlatego jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za fachową opiekę nad synkiem i bardzo polecam wszystkim.