lekarz Małgorzata Cholewka-Szklarek

Okulista

Już 10 lat chodzę do Pani Szklarek do gabinetu w Katowicach na ul. Barbary21, Jestem baaaardzo zadowolona, polecam wszystkim. Juz czworo moich znajomych tam chodzi. szkoda, że Pani doktor tak rzadko tam przyjmuje. Wczesniej miałam pakiet firmowy w Medicover, potem byla przerwa i 10 lat temu znalazłam ja w gabinecie NFZ na Barbary. Szczerze polecam, warto.

Katowice 10.01.2015 Byłem dziś u p. doktor, badanie wzroku przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, trafna diagnoza, dobranie właściwych okularów. Bardzo ciepłe i życzliwe podejście do pacjenta. Lekarz z prawdziwego zdarzenia których już niestety jest coraz mniej. I do tego uroda i figura modelki co jeszcze bardziej poprawia wzrok i łagodzi stres związany z badaniem. ( Pani doktor przepraszam za śmiałość ale musiałem to napisać.) Polecam z całego serca. Piotr

Wizyta okulistyczna do płatnej konsultacji okulistycznej z wynikami dokładnych badań z szpitala - umówiona i potwierdzona. Rodzina przywiozła pacjentkę 10 minut przez terminem wizyty. Okulistka ucieka do samochodu i mimo prośbmy pielęgniarki by przyjęła 92 letnią pacjentkę odjechała ...całkowicie nas lekceważąc.

Cudowna kobieta. Piękna uroda i dużo życzliwości dla pacjenta. Pełen profesjonalizm.Warto . Polecam.

Polecam serdecznie, pozdrawiam Panią Doktor!

Polecam serdecznie, pozdrawiam Panią Doktor!

Klasa, profesjonalizm, wysoka kultura. POLECAM!!!

Klasa, profesjonalizm, wysoka kultura. POLECAM!!!