Okulista Chorzów

Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia
Okulista Chorzów dr n. med. Halina Wykrota

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna

Chorzów

Świetny specjalista.Godny polecenia.Darzę Pana Doktora pełnym zaufaniem.leczę się u Pana Doktora kilka lat.

Opinia dodana przez: Małgorzata

WEISS KLINIK
ulica Wiejska 4
41-500 Chorzów

Wreszcie udało mi się trafić do lekarza, którego mogę z pełną odpowiedzialnością polecić każdemu pacjentowi. Okazało się, że Pani Doktor liczyła także moich znajomych, tak więc moja opinia jest wielokrotnie potwierdzona.
Spotkałam się z uprzejmością, życzliwością i przede wszystkim z profesjonalizmem.
Uzyskałam wyczerpującą informację dotyczącą mojej dolegliwości - a także skuteczny (wreszcie) lek, który bardzo mi pomaga.

Chwila czasu, która przypada pacjentowi na kontakt z lekarzem została optymalnie wykorzystana - jestem bardzo za to Pani Doktor wdzięczna - polecam z wielką przyjemnością! ,

Opinia dodana przez: aleksandra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DIAB SERWIS S.C. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Ryszki 57
41-500 Chorzów

Pani Doktor Joanna Klimek zasługuje na najwyższe wyrazy szacunku jako lekarz specjalista - okulista. Wizyta u Pani Doktor to wielka przyjemność. Fachowość i profesjonalizm Pani Doktor jest na najwyższym poziomie. Właściwa diagnoza i przeprowadzony z sukcesem zabieg operacyjny na oku przywrócił mi pełną sprawność widzenia. Cieszę się z tego ogromnie i jestem pełna wdzięczności dla Pani Doktor za tę wspaniałą usługę.
Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe ...

Ponad to należy zaznaczyć, że Pani Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta, pełne serdeczności i troski o jego zdrowie.
Wdzięczna pacjentka Irena Rams
Powyższą opinię w pełni podziela również pacjentka, której narząd wzroku, dzięki diagnozie i leczeniu Pani Doktor, działa sprawnie i przynosi ogromną ulgę w wykonywaniu zawodu.
Wdzięczne pacjentki - Irena Rams i Iwona Rams.
Wyrazy wdzięczności kierujemy także do Pani optyk Sabiny Zdunek za bardzo troskliwą pomoc,wielką życzliwość, fachowość i uprzejmość przy zakupie okularów.
Wyrazy uznania dla całego personelu LENS-MED.
I. I. Rams

Opinia dodana przez: Irena Rams i Iwona Rams

Prywatny Szpital Weiss Klinik
ulica Wiejska 4
41-503 Chorzów

Okulista z najwyższymi kompetencjami u jakiego byłem, świetny specjalista i bardzo uprzejmna i uśmiechnięta osoba. Pani dr uratowała mi oko za co bardzo dziękuję. Polecam

Opinia dodana przez: BAT

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie

Chorzów

Bardzo fajna lekarka.świetne podejście do dzieci.badania u 4 latkow przeprowadzane profesjonalnie, spokojnie, rzetelnie i do tego ciekawie dla nich.Dzieci po wizycie zachwycone.A co najważniejsze, spokojnie i klarownie wytłumaczono wszystko nam rodzicom. Polecam wszystkim co przezywszy chaos na Ceglanej w Katowicach szukają dobrego dziecięcego okulisty .

Opinia dodana przez: Pacjent Pacjent

Wolności 59
Chorzów

Katowice 10.01.2015 Byłem dziś u p. doktor, badanie wzroku przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, trafna diagnoza, dobranie właściwych okularów. Bardzo ciepłe i życzliwe podejście do pacjenta. Lekarz z prawdziwego zdarzenia których już niestety jest coraz mniej. I do tego uroda i figura modelki co jeszcze bardziej poprawia wzrok i łagodzi stres związany z badaniem. ( Pani doktor przepraszam za śmiałość ale musiałem to napisać.) Polecam z całego serca. Piotr

Opinia dodana przez: Piotr

Wolności 59
Chorzów

Pani doktor uprzejma kompetentna dokładnie bada przeprowadza wywiad. Tłumaczy przebieg choroby i leczenia. Skuteczna diagnoza. Opinia przydatna u specjalisty w szpitalu na Ceglanej. Lekarz z prawdziwego zdarzenia.

Opinia dodana przez: Ewa

Chorzowskie Centrum Pediatrii i Onkologii im.dr E. Hankego
ulica Truchana 7

Bardzo dobra,solidna,profesjonalna
i bardzo miła Pani Doktor.
Szczerze polecam,według mnie
godna zaufania,spodobała mi się już jako młoda lekarka na oddziale okulistycznym w szpitalu w Zabrzu na Wyciska/był kiedyś taki i szkoda,że został zlikwidowany/.

Bardzo dobra,solidna,profesjonalna
i bardzo miła Pani Doktor.
Szczerze polecam,według mnie

Opinia dodana przez: Elżbieta

Okuliści w mieście Chorzów