Bardzo dobra ginekolog. Rzeczowa i kompetentna.Zawsze uśmiechnięta i pełna ciepła.Poświęca tyle czasu ile ci potrzeba ,na wyjaśnienie wszystkich pytań i problemów . Podczas wizyty czujesz się tak jakbyś była jedyną pacjentką.Jest lekarką z powołania. W trudnych sytuacjach podczas prowadzenia mojej ciąży,pod telefonem była osiągalna nawet w nocy. Poleciłam ją swoim koleżanką i żadna nie żałowała.Mogę polecić ją wszystkim matką ,które chcą iść z swoimi córkami do lekarza pierwszy raz.Jest to lekarka z powołania,wizyta u niej na pewno będzie miła.

Szanowne panie Chodziłam do pani doktor do przychodni studenckiej na nfz. teraz przyjmuje na zaspie Sanitas-120 zł albo prywatnie. Serdeczna ciepła, wyrozumiała bardzo pomocna. Co prawda w 4 tygodniu ciązy nie wykryła, ale może faktycznie nie zawsze widać??? Poz tym jednym epizodem nie mam żadnych zastrzeżeń.

Szanowne panie
Poz tym jednym epizodem nie mam żadnych zastrzeżeń.

czy ktos moze mi powiedziec w ktorej przychodni przyjmuje doktor Czuprynka

czy ktos moze mi powiedziec w ktorej przychodni przyjmuje doktor Czuprynka

Bardzo miła Pani ginekolog. Zawsze uśmiechnięta z indywidualnym podejściem do pacjenta i choroby. Polecam zawsze wszystkim koleżankom i te również są zadowolone. POLECAM

Swietna, wyluzowana babka! Prowadziła moją ciążę i bardzo dobrze wspominam wizyty u niej. Bardzo ludzkie podejście, poczucie humoru, same plusy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk