lekarz Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek

Pani Doktor bardzo dobrze dobrała córce lek dodatkowo też uczęszcza na terapię grupową. Dzięki tej kompleksowej widać dużą poprawę w zachowaniu córki. Polecam i uważam że dobrze trafiliśmy.

Szkoda kasy i czasu...płacisz za wizytę i diagnozę-a tu ci gada że zobaczy na kolejnej wizycie! 500zł i nic ! Naciąganie na kasę-dlatego kolejki tam prawie nie ma:) a gdzie indziej po dwa miesiące się czeka prywatnie

500zł i nic !

Pani Doktor bardzo pomogła mojej córce w problemach odżywiania i samoakceptacji. Bardzo kompetentna, wyrozumiała i zaangażowana. Dobrze dobrała leki i udzieliła rad, dzięki którym córka inaczej zaczęła patrzeć na świat. Zrobiła ogromny postęp. Pani Doktor miała z nią bardzo dobry kontakt. Na wszystkie wizyty chodziła bardzo chętnie. Wielkie zrozumienie dla pacjenta, empatia Pani Doktor sprawiały, że córka nie czuła się wyobcowana. Jestem jej bardzo wdzięczna. Szczerze polecam .

Pani Doktor Małgorzata Dąbrowska-Kaczorek to wspaniały lekarz. Poświęca dużo czasu, aby przeprowadzić rzetelną i dokładną diagnozę pacjenta. Odpowie na każde pytanie, rozwieje każdą wątpliwość rodzica. Z wizyty od Pani Doktor wyszłam usatysfakcjonowana i spokojna, syn ze swoimi dolegliwościami trafił pod opiekę do odpowiedniej osoby. Wszyscy pracownicy Centrum są odpowiednio przygotowani i bardzo dobrze wykonują swoją pracę.

Nie polecam. W moim odczuciu to bardziej pomysł na biznes niż na gabinet lekarski, atmosfera niemiła, rodzic przychodzi z jakimś problemem swojego dziecka, nie dla "zabicia czasu", płaci wskazane niemałe kwoty i traktowany jest jak petent.

Pani Doktor od 7 lat prowadzi mojego syna. Zawsze ma dla nas czas kiedy potrzebujemy. Dzięki dobrze dobranym lekom i terapii wyszedł na prostą. Jestem jej bardzo wdzięczny. Polecam każdemu.

Nie polecam. Obojętne traktowanie i brak czasu lekarza dla pacjenta to najgorsze. Niestety mam wrażenie, iż pani doktor wykorzystuje, iż jest bardzo mały wybór w lekarzach psychiatrach dla dzieci.

Lekarz bardzo konkretny .Nie owija w bawełnę.Oczywiście zdarzyło się opóźnienie, ale każdy każdy pacjent jest inny i jednemu pacjentowi wystarczy 15 minut na wizytę a inny wymaga zdecydowanie więcej czasu i uwagi.Sama z córką ostatnio zrobiłam opóźnienie na co najmniej 2 pacjentów. Córką jest pacjentką od 5 lat. Uczęszcza na terapię grupową i indywidualną. Jeździ również na obozy organizowane przez Panią doktor. Świetnie dobrana kadra fachowców. Dzieci są dopieszczone i zajęte przez cały czas. Złego słowa nie powiem .W razie sytuacji kryzysowych zawsze jesteśmy kontakcie osobistym,telefonicznym czy terapii on line ...

kadra fachowców. Dzieci są dopieszczone i zajęte przez cały czas. Złego słowa nie powiem .W razie sytuacji kryzysowych zawsze jesteśmy kontakcie osobistym,telefonicznym czy terapii on line do czego ostatnio zmusiła nas pandemia. Każdy ma prawo wyboru. My zdecydowanie pecamy ta placówkę od samej Pani doktor do każdej z pań terapeutek. ZADOWOLONA Emilia

Zgłosiłem się do ośrodka jako osoba dorosła z wyraźnym zapytaniem czy podejmą się leczenia mnie jako osoby z objawami adhd a wręcz kombinacją wielu innych. Odpowiedź była twierdząca zatem dało mi to nadzieje, że po latach mi ktoś pomoże gdyż tematyka pomocy dorosłym z takimi zaburzeniami w Polsce jest kulejącą żeby nie powiedzieć, że nie ma jej wcale. To co mnie spotkało to wielki skandal, oszustwo a wręcz wyłudzenie prawie 500 zł gdyż tyle sobie ośrodek liczy za diagnozę. Pani „dr” wysuwała niepoparte żadnymi metodami diagnostycznymi tezy o zupełnie innych zaburzeniach. Pozostawała głucha podczas wywiadu i reprezentowała postawę „ja wiem lepiej”. Po zwróceniu uwagi, że mota się między niczym nie podartymi diagnozami pożegnała mnie pośrednio przyznając się do niewiedzy na temat mojego przypadku (ciężko być poinformowaną gdy pozostaje się głuchą na jakiekolwiek argumenty i wyjaśnienia podczas przeprowadzania wywiadu) Tym sposobem zostawiła mnie bez pomocy lekarskiej przed długim wyjazdem za granicę. Pani w mojej ocenie bawi się w lekarza ale z pewnością nie przystoi do takiej roli. Na stronie ośrodka widnieje zdanie, że dzieci lubią tam przychodzić i spędzać czas na warsztatach. Proponuje zatem pani otworzyć przedszkole a nie ośrodek terapeutyczny. Czuje się oszukany na prawie 500 zł i nikomu nie życzę trafić na leczenie w tym ośrodku.