lekarz Małgorzata Dąbrowska

2,9
2,6
2,7
2,4

Leczyłam się u pani doktor kiedy przyjmowała jeszcze na NFZ i byłam bardzo zadowolona. Mogę powiedzieć że jest to bardzo empatyczna i miła osoba. Zajmowała się mną przed operacją kręgosłupa i po operacji. Jedynie co mogę powiedzieć to to że bardzo dziękuję że trafiłam do takiego lekarza jak pani doktor

Proszę uważać na Panią doktor , bo to donosiciel ZUS, pracuje jako orzecznik i przekazuje informacje z prywatnych wizyt do ZUSU. Ciekawe ile jej za to płacą. Krzywdzi ludzi bez mrugnięcia okiem. To zresztą chyba nie pierwsza taka opinią o tej Pani. A gdzie etyka lekarska????

Śmieszne jest to, że uznali ją za lekarza. Przecież to tylko łapówkarka, nie da się inaczej nazwać osoby która nie przyznaję renty w ZUS-ie pomimo dwóch operacji, skierowania na kolejną i chodzenia o kulach. Można boki zrywać z tych cudownych opinii, którzy tutaj wstawili że jest sympatyczna i stawia na nogi, gdyby tak było nie robili by w ZUS-ie problemu. Mam 19 lat i od 4 lat chodzę o kulach, gdzie nadaję się do pracy z wiadomością, że w ciągu 2 miesięcy będę mieć poważną operacje stopy? Może w ZUS-ie znajdę pracę skoro dla nich wszyscy są zdrowi. Żal..

po komisii zus nie uznala mimo nie trzymania moczu po implantach kregoslupa

po komisii zus nie uznala mimo nie trzymania moczu po implantach kregoslupa

Lekarka ZUS-owska czyli wszyscy ludzie są zdrowi. Osoba po ciężkiej operacji, którą czeka następna operacja, przyjmująca codziennie jako lek przeciwbólowy MORFINĘ, przepisywaną przez innego lekarza - jest dla tej lekarki osobą zdrową i zdolną do pracy. Tak, tak. Ważna jest kasiorka jaką lekarka Dąbrowska dostaje od "ŁEBKA" z kasy ZUS. Szok!!! Po co się męczyć z chorymi. Lepiej w ZUS-ie wyrokować o czyimś życiu i brać kasiorkę!!! Ciekaw jestem ile tej lekarce ZUS płaci za dołożenie rączek do eutanazji i depopulacji. Chyba nie małe pieniądze. Dla tej lekarki ból nie ...

Dla tej lekarki ból nie jest chorobą. To rzecz normalna którą można zagłuszyć morfiną i do roboty do 67 roku jak dożyje. A jak nie to lekarka dostanie jeszcze premię.... oczywiście z ZUS...

polecam,fachowa diagnoza,b.dobre skutki leczenia.P.doktor postawił mamę moją na nogi ,po b.ciężkiej operacji krwiaka mózgu 86lat.Polecam

Pani doktor jest sympatyczna, tłumaczy chorobę, poświęca dużo czasu i wzbudza moje zaufanie. Polecam!