lek. dent. Małgorzata Długosz-Gwizdak

Nareszcie ktoś solidnie wyleczył mi zęba. Jeśli macie problem z zębem/zębami, każdy wierci i za kilka miesięcy znowu coś się dzieje to warto w końcu to wyleczyć - Polecam ta Panią

Lekarz, którego z pewnością polecę swoim znajomym. Kompleksowa i miła obsługa. Jestem szczególnie zadowolony z efektów leczenia, jestem pacjentem już od 5 lat i naprawdę polecam tę Panią!

Bardzo dobry lekarz godny polecenia. Indywidualne podejście do pacjenta. Fachowa pomoc. Szczerze zachęcam .

Nie latwo znalezc dentyste do ktorego dziecko chce wrocic i nawet daje sie cos zrobic. Polecam, szczegolnie na pierwszy kontakt dziecka z dentysta.

Nie udaje, ze potrafi, robi szybko i skutecznie jak czegos nie potrafi to nie robi.

Musi jeszcze się dużo uczyć ....uczyć ,uczyć i jeszcze raz uczyć.GABINET PRZEREKLAMOWANY!!!!(ZA DUŻE ''NIC''DUŻA KASA)