lekarz Małgorzata Domańska

Lekarz rodzinny

Pano doktor Domańska jest w 100% godna polecenia. Ja ze swoim synek jeżdżę do niej już kilka lat. Obecnie mój syn alergik wogóle nie choruje choć w szkole styka się z chorymi dziećmi. Nawet gdy chorował to antybiotyki były podawane w ostateczności. Oczywiście koszt leczenia u pani doktor jest dość wysoki ale na dziecku nie warto oszczędzać.

Świetny specjalista. Polecam w 100 % każdemu. I dorosłym i dzieciom. Leczyłam swoje dzieci w mojej przychodni (jakiś koszmar) za każdym razem dostawały jakieś antybiotyki inhalacje cuda niewidy. Ciocia poleciła mi panią doktor. Stwierdziła u nich przewlekłe zapalenie oskrzeli o podłożu alergicznym dobrała leki i od roku czasu moje dzieci nie chorują (oprócz drobnych infekcji typu katar). Jestem zachwycona i choć musze do Grabowa dojeżdżać ok 140 km to naprawde warto!!!

BARDZO POLECAM PANIĄ DR MÓJ SYM MIAŁ DIAGNOZE POSTAWIONĄ NA ATOPOWE ZAPALENIE SKÓRY PODAWALIŚMY NUTRAMIGEN JAK SIĘ OKAZAŁO PO BADANIACH NIE MA ALERGI BARDZO POLECAM

pani doktor Domanska to najlepsza specjalistka jaka spotkalem jezdze do niej z moimi dziecmi z łodzi i zawsze im pomogla,jak mam isc do lekarza w łodzi to wole jechac 60km bo mamy tylko zaufanie do pani doktor

lekarz godny polecenia i zaufania nie tylko w specjalizacji rodzinnej ale także potrafi wyleczyć inne choroby np jak bakteria helikobakter oraz nerki naprawde polecam

Polecam z czystym sumieniem.U Pani doktor leczyłam się ja i moja córka. Zawsze wszystko wytłumaczy i ma dobre podejście do dzieci :)

pani doktor bardzo wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i stara się wytłumaczyć wnikliwie każdy problem. wydaje się dość kompetentna. to mi bardzo się podobało. natomiast nie była zbyt miła, ani dla nas - rodziców, ani dla dziecka. być może gorszy dzien, ale nie powinno to rzutować na jej relacje z pacjentami. to zniechęca. pomimo to wydaje się być dobrym specjalistą. sama jestem ciekawa efektów. mam nadzieję że pomoże moim dzieciom.

Polecam z czystym sumieniem.Super podejście do pacjenta,Pani doktor wytłumaczyła mi dokladnie co mi jest,czym mnie będzie leczyc i mnie będzie leczyc i na czym to leczenie będzie polegało.Z lekami trafiła w 10.

stwierdziła alergię , testy w jej gabinecie kosztowaly 200 zl po trzech miesiącach leczenia alergii wyladowaliśmy z dzieckiem w szpitalu z niewydolnościa nerek , gdy zadzwoniłem do niej i powiedziałem że synek ma wysokie bialko nawet nie chciała rozmawiać i odesłała do specjalistycy OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM ( FAKT GADAĆ POTRAFI SZCZEGÓLNIE NA JAKIM TO OSTATNIO BYŁA SYMPOZJUM )

stwierdziła alergię , testy w jej gabinecie kosztowaly 200 zl
( FAKT GADAĆ POTRAFI SZCZEGÓLNIE NA JAKIM TO OSTATNIO BYŁA SYMPOZJUM )

strasznie drogie badania dodatkowe wykonywane w poradni. za wymaz i badanie bakteryjne zapłaciłem 210 zł.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Opole"?

mgr
Ewa Król