Małgorzata Drozd

Bardzo empatyczna dr, profesjonalne podejście do pacjenta, zaangazowanie w dobro pacjenta. Polecam serdecznie

Bardzo profesjonalne i miłe podejście do pacjentek - badanie i wywiad przeprowadzone b. sprawnie.W przystępny i zrozumiały sposób wszystko wyjaśnione. Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym.

Szybka i skuteczna diagnoza, USG wykonane sprawnie i niezwykle dokładnie. Dobry specjalista i bardzo życzliwa osoba. Pani Drozd poświęciła mi naprawdę dużo czasu. Szczerze polecam!

Uwazam ze pani Małgosia jest profesjonalistką w tym co robi.Ma bardzo fachowe podejscie do wykonywanego zawodu,w odpowiedni sposób podchodzi do pacjenta i potrafi doradzić. Dziekuje

To ogromnie miła osoba.Zawsze życzliwa i w dobrym nastroju.To jedna z najmilszych osób jakie znam. Jest też bardzo kompetentna. Mocno polecam

Bardzo dobra specjalistka, pomaga, ma dobre podejście do pacjentek. Naprawdę fachowiec. Skupia się na pacjentce, polecam panią doktor innym kobietom.

Na prawdę miałam wielkie szczęście, że trafiłam właśnie do Pani Małgorzaty ! Jest osobą skupioną na drugiej osobie, pełna empatii, zrozumienia i chęci niesienia pomocy. Pełne zaangażowanie. Bardzo dobry specjalista, bardzo kompetentna, przemiła i życzliwa. Gorąco polecam.

Cieszę się że trafiłam w Medixie właśnie na doktor Małgosię Drozd. To bardzo dobry FACHOWIEC!Lekarz jakich mało, z powołania. Sympatyczna i godna polecenia!!!

Rewelacyjna Pani Doktor, zwykły człowiek o wielkim sercu a zarazem świetny specjalista, jeśli na mammografię to tylko do niej.