lek. stom. Małgorzata Drożdża

Bardzo polecam Panią Doktor. Profesjonalizm i mola atmosfera na 6. Trafiłam do niej z polecenia. Wyleczyła mi zęby, miałam też zabieg korekty kształtu oraz wybielanie. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Właśnie zakończyłam trudne i długie leczenie. Efekt super!! Pani Doktor jest naszym "lekarzem rodzinnym" od kilku lat. Cieszę się, że poznaliśmy Panią Doktor i możemy rodzinnie być pod jej opieką. Jesteśmy bardzo zadowoleni, zarówno z leczenia naprawdę na wysokim poziomie, jak i z podejścia do nas - pacjentów. Polecamy z całego serca!

Wraz z mężem leczymy się u Pani dr Drożdży od wielu lat. Poleciła nam rodzina. Zawsze miło, profesjonalnie, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pani doktor wraz z Panią pomocą zawsze uśmiechnięte, pomocne, otwarte w stosunku do człowieka. Oboje mamy różne doświadczenia w zakresie opieki stomatologicznej. Do Pani dr Drożdży jedziemy zawsze spokojni - mamy zaufanie. Wiemy, że wszystko będzie dopilnowane, omówione, wykonane w możliwie najlepszy sposób. Jesteśmy z lewobrzeża. Będziemy jeździć nawet dalej, jeśli będzie trzeba. Życzymy wielu sukcesów zawodowych!

Wraz z mężem leczymy się u Pani dr Drożdży od wielu lat. Poleciła nam rodzina.
Zawsze miło, profesjonalnie, z indywidualnym
Oboje mamy różne doświadczenia w zakresie opieki stomatologicznej.
Życzymy wielu sukcesów zawodowych!

Trafiłam do Pani Doktor z ogromnym bólem. Dolegliwość promieniowała na inne zęby i cieżko było mi określić jej źródło. Zęby były wcześniej leczone u innego stomatologa i z zewnątrz nic nie wskazywało na stan zapalny. Mimo trudnej sytuacji, Pani Doktor dokonała trafnej diagnozy , uśmieżyła ɓól i wyleczyła jego przyczynę. Pierwszy raz środek znieczulający został mi podany zupełnie bezboleśnie. Wcześniej, u innych stomatologów, proces ten był dla mnie dużym dyskomfortem. Byłam również pozytywnie zaskoczona , że zdrętwienie po znieczuleniu, które zastosowała Pani Doktor, szybko ustało i po krótkim czasie od wizyty, mogłam swobodnie funkcjonować. Pani Doktor rzetelnie zweryfikowała stan mojego uzębienia, zaproponowała kolejność leczenia. Na miejscu zostały również wykonane niezbędne zdjęcia RTG.
Wizyty u Pani Doktor były dla mnie zupełnie bezstresowe, czułam się zaopiekowana, w dobrych rękach prawdziwego profesjonalisty, wykonującego swoją pracę z pasją i dużą cierpliwością oraz życzliwością dla pacjenta. Biorąc pod uwagę jakość swiadczonych przez Panią Doktor usług, uważam za bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Gabinet czyściutki, przyjemny. Lokalizacja świetna, ze względu na bliskość parkingu. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor!

Gorąco polecam usługi dentystyczne Pani Małgorzaty Drożdża. Wchodząc do gabinetu stomatologicznego widzimy nie tylko „pięknie opakowany cukierek” ale również jego zawartość przynosi pełne zadowolenie. Przyszłam do gabinetu, aby wykonać licówki, ponieważ od dawna mój uśmiech nie dawał mi pełnej satysfakcji. Mam bardzo twardy i zdrowy kościec, który niestety nie idzie w parze z równymi, pięknymi zębami. „Primo non nocere” -po prostu nie szkodzić, ta zasada etyczna jest przez Panią Doktor w pełni realizowana. Aby nie spowodować nieodwracalnych szkód w moim zdrowym uzębieniu, Pani Małgosia zaproponowała inne rozwiązanie , co więcej tańsze a efekt powalający. Ponadto , co w moim odczuciu jest bardzo ważne – wszystkie usługi, jak zdjęcie rtg , wykonywane są „od ręki „ na miejscu. Miła atmosfera idzie w parze z pełnym profesjonalizmem.
Szczerze polecam,
Ewa K.

Jestem pacjentką Pani Doktor Małgorzaty Drożdża od długiego czasu i jestem bardzo zadowolona z kompleksowej opieki. Wszelkie zabiegi wykonywane są profesjonalnie z dokładnym wytłumaczeniem każdego kroku leczenia. Pani doktor jest zawsze dyspozycyjna, kompetentna, bardzo uprzejma i empatyczna. Kiedy jestem na fotelu, to porostu czuję, że kocha swój zawód i na podejscie do pacjentów. Gorąco polecam wszystkim.

Nie polecę nikomu. Byłam tam z synem 4 latkiem. Nie dość że zostało na wymyślane ubytków (których nie ma), to Pani dr zrobiła na siłę zęba,który nie był z próchnica a z próchnica zostawiła na koniec leczenia. Syn miał mieć zrobiona piątkę a zrobiona została czwórka, gdzie nic nie było, ale kasa za tyci plombę w zdrowym zębie poszła. Jestem zła i rozżalona, robota może 2 minuty i 150 zł za nic.Nigdy więcej. Miło i sympatycznie nie idzie w parze z jakością.

Nie polecam tak jak pan wyżej identyczna sytuacja leczenie kanałowe zęba numer 7 lewy dół kilkakrotnie zalepiona korona po czym robienie kilkukrotnie zdjęć zęba i dziąseł biorąc pieniądze mówiąc ze wszystko jest wporzadku, ale ból okropny przez pare dni aż do dzisiaj. Bóle 3 razy w roku aż do dnia dzisiejszego

Nic dobrego o tej dentystce nie mogę powiedzieć,ponieważ kiedy jeszcze pracowała na ul.Winogronowej u dentystki Górnickiej,to zamiast wyleczyć moje zęby,to uszkodziła mi parę zębów,które musiałem potem wyrwać,a więc będę ją ścigać o odszkodowanie!

Super wszystko pięknie zrobione. Byłam już kolejny raz i jestem bardzo zadowolona.Polecam ten gabinet naprawdę warto zadbać o swoje zęby.