lek. dent. Małgorzata Dworakowska

Pani doktor bardzo kompetentna, moje dzieci chętnie chodziły do pani, dzięki temu wyrobiły sobie nawyk systematycznej kontroli zębów

Polecam dorosłym jak i dzieciom. Moja siostra z dzieckiem korzystała z usług innego dentysty. Jej córka na wieść,że trzeba iść do stomatologa zaczynała płakać i strasznie się bała. Poleciłam jej Panią Małgosię. Córka mojej siostry o tej pory bardzo chętnie chodzi na wizyty. Mój chłopak również bał się dentysty. Namówiłam go na jedna wizytę i teraz chodzi regularnie raz w roku na kontrolę. Bardzo serdecznie polecam.

Bardzo serdecznie polecam.