dr Małgorzata Gocmandr Małgorzata Gocman - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr Małgorzata Gocman

Terapeuta, Psycholog

Jestem dyplomowaną psycholożką, muzykoterapeutką i trenerką oddechu. Pracuję z osobami dorosłymi i starszą młodzieżą (17+).

W swojej działalności ...

W swojej działalności terapeutycznej wykorzystuje różne metody pracy, między innymi: metody psychologiczne, metody muzykoterapii oraz głęboką pracę z ciałem z wykorzystaniem oddechu. Prowadzę również profesjonalne treningi relaksacyjne.

Zapraszam osoby, które przeżywają trudności emocjonalne, stres, kryzysy życiowe, poszukują sensu i nowych rozwiązań w życiu oraz chcą rozwijać swoje kompetencje psychologiczne i kreatywność.

Spotkania były bardzo profesjonalne i inspirujące. Pani Małgorzata jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Gorąco polecam sesje terapeutyczne.