lek. dent. Małgorzata Górecka

Byłam dzieckiem kiedy zaczęłam korzystać z usług Pani Góreckiej. Panicznie bałam się dentysty ale jej podejście do mnie jako pacjentki zmieniło wszystko. Jest ona nie tylko miłą i sympatyczną osobą ale przede wszystkim bardzo profesjonalną. Ja mam bardzo słabe zęby a ona na prawdę potrafi zdziałać cuda. Teraz nie tylko ja chodzę do niej na regularny kontrolny przegląd zębów ale również mój syn. Polecam wizytę z dziećmi które boją się dentysty - jestem pewna , że po wizycie wszystko się zmieni.

Pani doktor faktycznie ma nowoczesny gabinet. Od razu robiła mi po dwa ząbki na każdej wizycie. Gdy o coś pytała, sama dawała sobie odpowiedź na głos. Więc, to nawet nie były pytania retoryczne, tylko monolog. Ja nie miałem jak odpowiedzieć, przez ustrojstwo w ustach. Pani doktor wcale na odpowiedź nie czekała. Byłem u niej kilka razy i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że wszystkie plomby mi wypadły. Pierwsza po niespełna 2 miesiącach, następne w jedno – dwu tygodniowych odstępach. Mam teraz 5 dziur w „paszczy” i czekam na przypływ ...

Pani doktor wcale na odpowiedź nie czekała. Byłem u niej kilka razy i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że wszystkie plomby mi wypadły. Pierwsza po niespełna 2 miesiącach, następne w jedno – dwu tygodniowych odstępach. Mam teraz 5 dziur w „paszczy” i czekam na przypływ gotówki, żeby to zrobić.

Jestem bardzo zadowolony.Bardzo mi pomogła.Polecam

Jestem bardzo zadowolony.Bardzo mi pomogła.Polecam

Super zna się na pracy jest dokładna.Nie miałem nigdy problemów po wizycie w gabinecie(bóle). Nowoczesny gabinet.SUPER!!

polecam, protezy, mosty, korony, wybielanie zębów

polecam, protezy, mosty, korony, wybielanie zębów