dr MaŁgorzata Grudzień-Murawska

Pierwszy raz wyszedłem z uśmiechem na twarzy od stomatologa. Bardzo dobre podejście do pacjenta, od razu na początku Pani pyta czy ze znieczuleniem a jeśli tak to jakim. Ja preferuje dawki końskie i naprawdę nic nie czułem. Widać wkład energii Pani Doktor w wykonywaną prace przez co ząb został zrobiony bardzo dobrze. Na pewno wrócę na kolejne leczenie do Pani Grudzień. -- Serdecznie Pozdrawiam, Zadowolony pacjent.

Serdecznie Pozdrawiam,
Zadowolony pacjent.

POLECAM WSZYSTKIM PANIĄ STOMATOLOG MAŁGORZATA GRUDZIEŃ-MURAWSKA.JEST TO MŁODA,PRZESYMPATYCZNA,Z POWOŁANIA DENTYSTKA.NIGDY NIE BYŁAM AŻ TAK ZADOWOLONA Z ŻADNEJ LEKARKI,CZY DENTYSTKI.JEST B.DOKŁADNA,DELIKATNA I NIGDY NIE MUSIAŁAM IŚĆ Z REKLAMACJĄ.CHODZĘ JUŻ DO PANI MAŁGORZATY 3 LATA.POLECIŁAM TĄ WSPANIAŁĄ DENTYSTKĘ CAŁEJ MOJEJ RODZINIE,ZNAJOMYM I KAŻDY KTO DO NIEJ RAZ PÓJDZIE NIE BĘDZIE ŻAŁOWAĆ.WIZYTA JEST W BARDZO PRZYSTĘPNYCH CENACH!!!MOŻNA TEŻ NA FUNDUSZ,PRZYNAJMNIEJ TAK KIEDYŚ BYŁO.POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Bardzo mila stomatolog. najlepsza jaka spotkalam polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

Bardzo mila stomatolog. najlepsza jaka spotkalam polecam wszystkim!!!!!!!!!!!

-wspaniałe podejście do dzieci,córeczce tak się spodobało,że nie chciała wyjść z gabinetu -delikatna,uprzejma,kompetentna,wzbudza zaufanie -ceny bardzo przystępne -polecam całej rodzinie

-delikatna,uprzejma,kompetentna,wzbudza zaufanie
-ceny bardzo przystępne
-polecam całej rodzinie

ZDECYDOWANIE POLECAM, BARDZO MIŁA PANI STOMATOLOG, KOMPETENTNA, MAJĄCA WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO DZIECI.

malgorzata grudzien murawsksa jest najlepsza(moja mama)mama jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3