lekarz Małgorzata Iwańczuk

Dermatolog

3,9

Nie polecam Pani doktor w żadnym razie. Leczyłam się u niej jakiś czas temu. Byłam trzy razy na wizycie i każda wizyta polegała na "odfajkowaniu" kolejnego pacjenta. Wchodzisz z karty wyczyta co masz, wypisuje receptę i do widzenia, zero gadki, na zadane pytania zdawkowe odpowiedzi, aby jak najszybciej wyjść i resztę doczytać samemu w internecie. Do tego na jedną z wizyt poszłam z widoczną febrą nawet jej nie zauważyła bo przecież na nią mnie nie leczyła. Na moją sugestię,że pojawiaja mi się zmiany na skórze we włosach nawet nie spojrzała na głowę tylko wypisała coś na recepcie. Zresztą zmiany chorobowe ogląda w 5 sekund jednym rzutem oka z odległości metra przez biurko:) U innego dermatologa kiedy poszłam po wizycie u niej przypatrzał się dokładnie wypytał o inne zmiany, nie bał się nawet dotknąć ( tym bardziej że choroba nie była zaraźliwa ) Jedyny + to że nie pomyliła się w diagnozie chociaż gdybym nie pokazała wszystkich zmian na wyraźna moją sugestię to leczyła by mnie na co innego to co stwierdziła po pierwszym spojrzeniu.

A mnie Pani Doktor wyleczyła z trądziku doustnymi retinoidami. Nawet blizny zniknęły, a znajomi nie mogą mnie poznać. Jestem więc jej bardzo wdzięczny, a przesuszenie skóry to normalne przy lekach przeciwtrądzikowych. Łatwo można sobie z tym poradzić nawilżając skórę o czym zostałem poinformowany i nawet dostałem próbki odpowiednich kremów. Gorąco polecam.

Ja z kolei mam same pozytywne odczucia, zwłaszcza, że moja przypadłość nie należała do najłatwiejszych do leczenia. W tym przypadku pomogła dociekliwość Pani Iwańczuk i mimo moich wcześniejszych doświadczeń z lekarzami, teraz odniosłam wrażenie, że nie tylko pieniądze dla przyjmujących prywatnie najistotniejsze, a faktycznie los pacjenta.

Zaletą Pani Doktor jest szczególnie uprzejmy stosunek do pacjenta. Moja wizyta nie przebiegła na łapu-capu i w biegu, jak to nieraz ze specjalistami niestety bywa, a w tym przypadku Pani Doktor wykazała się dużą wnikliwością. Natknąłem się na bardzo sympatycznego lekarza, a w dodatku udało mi się uporać z problemem. Polecam wszystkim.

Jestem bardzo zadowolona. Muszę powiedzieć, że pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, sama chodzę z moim do niej już od dłuższego czasu. Ponadto zawsze liczy się z możliwościami finansowymi, jeśli chodzi o ceny leków. Polecam.

Ja jestem z kolei jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Doktor do pacjenta. Okazała się ona bardzo pomocna w przypadku mojej dolegliwości. Wizyta bardzo ok, Pani Iwańczuk była uprzejma i dociekliwa.

Leczyłam się dłuższy czas u Pani Iwańczuk i to nie tylko w związku z jedną dolegliwością, nigdy nie zawiodły mnie jej diagnozy, które okazywały się skuteczne. Dużym plusem na pewno była również uprzejmość Pani Doktor i jej empatyczny stosunek do pacjenta, a także to że wszystkie zagadnienia tłumaczyła w sposób cierpliwy i najbardziej dokładniej, jak potrafiła.

Tragedia! Jeszcze nie zdążyłam dotrzeć na wizytę a już przy samej rejestracji Pani która odbiera telefon jest BARDZO nie miła!!! Zresztą Pani doktor z którą chwilę zdążyłam porozmawiać przez telefon również! Człowiek z 4miesiecznym dzieckiem chce się dostać na wizytę bo na skierowaniu na PILNE to jeszcze wielkie oburzenie!!!

Niestety nie polecam nikomu wizyty u Pani doktor, stracony czas i pieniądze. Podczas wizyty miałam wrażenie, że Pani doktor wcale nie słucha tego co mówię, zainteresowanie moim problemem nie było zbyt duże. Pomijam już to że zostałam przyjęta w ekspresowym tempie, a problem pozostał.

Pani doktor wyleczyła mnie z trądziku. Zaleciła niedrogie i łatwo dostępne leki. Rzeczowo odpowiada na pytania.Wizyty przebiegają bardzo sprawnie. Polecam!!!