lekarz Małgorzata Iwańczuk

Dermatolog

Zaletą Pani Doktor jest szczególnie uprzejmy stosunek do pacjenta. Moja wizyta nie przebiegła na łapu-capu i w biegu, jak to nieraz ze specjalistami niestety bywa, a w tym przypadku Pani Doktor wykazała się dużą wnikliwością. Natknąłem się na bardzo sympatycznego lekarza, a w dodatku udało mi się uporać z problemem. Polecam wszystkim.

Niestety nie polecam nikomu wizyty u Pani doktor, stracony czas i pieniądze. Podczas wizyty miałam wrażenie, że Pani doktor wcale nie słucha tego co mówię, zainteresowanie moim problemem nie było zbyt duże. Pomijam już to że zostałam przyjęta w ekspresowym tempie, a problem pozostał.

Leczyłam się dłuższy czas u Pani Iwańczuk i to nie tylko w związku z jedną dolegliwością, nigdy nie zawiodły mnie jej diagnozy, które okazywały się skuteczne. Dużym plusem na pewno była również uprzejmość Pani Doktor i jej empatyczny stosunek do pacjenta, a także to że wszystkie zagadnienia tłumaczyła w sposób cierpliwy i najbardziej dokładniej, jak potrafiła.

Nie polecam Pani doktor w żadnym razie. Leczyłam się u niej jakiś czas temu. Byłam trzy razy na wizycie i każda wizyta polegała na "odfajkowaniu" kolejnego pacjenta. Wchodzisz z karty wyczyta co masz, wypisuje receptę i do widzenia, zero gadki, na zadane pytania zdawkowe odpowiedzi, aby jak najszybciej wyjść i resztę doczytać samemu w internecie. Do tego na jedną z wizyt poszłam z widoczną febrą nawet jej nie zauważyła bo przecież na nią mnie nie leczyła. Na moją sugestię,że pojawiaja mi się zmiany na skórze we włosach nawet nie spojrzała na głowę tylko wypisała coś na recepcie. Zresztą zmiany chorobowe ogląda w 5 sekund jednym rzutem oka z odległości metra przez biurko:) U innego dermatologa kiedy poszłam po wizycie u niej przypatrzał się dokładnie wypytał o inne zmiany, nie bał się nawet dotknąć ( tym bardziej że choroba nie była zaraźliwa ) Jedyny + to że nie pomyliła się w diagnozie chociaż gdybym nie pokazała wszystkich zmian na wyraźna moją sugestię to leczyła by mnie na co innego to co stwierdziła po pierwszym spojrzeniu.

Leczę się u Pani doktor już prawie rok żadnej poprawy nie ma. Nie polecam i zmieniam lekarza

Bardzo miła Pani doktor:)Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili.Polecam:)

Bardzo miła Pani doktor:)Wzbudza zaufanie od pierwszej chwili.Polecam:)

Pani doktor wyleczyła mnie z trądziku. Zaleciła niedrogie i łatwo dostępne leki. Rzeczowo odpowiada na pytania.Wizyty przebiegają bardzo sprawnie. Polecam!!!

Jestem zadowolony z wizyty. Organizacja pracy w placówce do poprawy (długo się czeka na poczekalni), sama wizyta OK.

jestem bardzo zadowolony z usług pani doktor. Jest miła, kompetentna, a co najważniejsze stosuje skuteczne leczenie.

zostałam bardzo szybko wyleczona, diagnozy Pani Doktor były bardzo trafne, naprawdę godna polecenia