lekarz Małgorzata Komsta-Goś

2,6
2,5

to była moja pierwsza wizyta zarówno jak u pani doktor, jak i w życiu. Rzeczywiście było expresowo. Miałam wiele pytań, jednak bałam się zapytać. Widać, że się spieszyła (zostało mało czasu i multum pacjentek). Na koniec nieco złagodniała. Zaleciła kolejne badania, nie odprawiła mnie tylko z lekiem przeciwbólowym. Nie było tak źle...

Super kobieta.Polecam ja.Serdeczne pozdrowienia pani doktór od pacjentki Jolanty Bednarczyk

Polecam ją wszystkim pacjentkom młodym i starszym .Moje córki do niej chodzą i ja starsza osoba też.Jest lekarzem kompetentnym.Skierowała mnie na badania specjalistyczne do Warszawy to jeszcze wytłumaczyła jak dojechać samochodem i prosiła o telefon jakie będą wyniki.Nie powiem jak zadzwoniłam to kazała zadzwonić za godzinę bo jest na porodówce.

jej trudno nazwac lekarzem ginekologiem a zszywac po porodzie to moze jedynie zwierzeta

Tak okropnej ginekolog jeszcze nie mialam okazji spotkac. Krzyczy, drze sie na pacjenta, bylam swiadkiem jak poza mna potraktowala tak wiele osob, w tym starszej pani zwracajac sie do niej "Czego ty oczekujesz ode mnie dziewczynko". Gburowata, chamska, wykonujaca swoj zawod chyba tylko dla pieniedze, niepomocna, niekompetentna, nie wzbudzajaca zaufania, nie tylko jako lekarz ale rowniez jako czlowiek. Wzdycha, świszczy, sprawia wrazenie ociezalej sfrustrowanej, porzuconej przez swiat kobiety. Zdecydowanie nie polecam, a nawet odradzam! potrafi zostawic trwaly niegatywny slad na psychice u czlowieka, jako pacjenta.

Leczę się u tej lekarki od 6 lat. Świetnie poprowadziła moją niełatwą ciążę. Nie było pytania na które mi nie odpowiedziała - a zaręczam miałam ich wiele. W/g mnie to konkretna kobieta, która ma dużą wiedzę i umie się nią posłużyć.Zdecydowanie polecam wszystkim kobietom które lubią lekarzy zdecydowanych i wiedzących co robią. jedyny problem na który zawsze narzekam to brak czasu - chodzę państwowo i zawsze jest ktoś za mną. Niestety to jest problem naszej służby zdrowia. W/g dyrektyw NFZ lekarz zawsze bada pacjenta za długo ;)

Ja również nie polecam. Bardzo nieprzyjemna pani doktor, zawód wykonywany z przymusu a nie z powołania. Moje odczucia po wizycie? "Bo co babo przylazłaś, możesz do mnie gadać a ja i tak wiem najlepiej". 3 lata temu, gdy byłam u niej, powiedziała, że nie jest Duchem Świętym, żeby wczesną ciążę mi wykryć. Jest wielu fajnych ginekologów w Siedlcach, tej Doktor zdecydowanie nie polecam.

zdecydowanie brak więzi pacjent-lekarz, wizyty nigdy nie były czymś miłym

zdecydowanie brak więzi pacjent-lekarz, wizyty nigdy nie były czymś miłym

Zdecydowanie nie polecam tej pani doktor. Po pierwsze jest bardzo nie miła. Będąc jej pacjentką zdarzyło się tak, że wyszłam od niej z płaczem. Na wizytach sprawia wrażenie jakby za karę znalazła się w gabinecie. Pacjentki swoje załatwia bardzo ekspresowo. Wizyty u niej to jeden wielki stres. Jednym słowem do kitu. Dziewczyny nie życzę Wam abyście trafiły w jej ręce. Szkoda nerwów i zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!

do kitu,nie traktuje swoich pacjentów z należytym szacunkiem!!

do kitu,nie traktuje swoich pacjentów z należytym szacunkiem!!