lekarz Małgorzata Konopka-Błaszczyk

3,6
3,6
3,5
3,5

Wizyta u Pani Doktor nie spełniła moich oczekiwań . Niestety nie uzyskałam informacji jak leczyć moją przypadłość.Wizyta trwała niespełna 5 minut i kosztowała 80 zł. Będę zmuszona ponownie skorzystać z porady dermatologa , tym razem już nie Pani Doktor.Nie polecam.

polecam z czystym sumieniem, lekarz kompetentny rozmawia z pacjentem o problemie i sposobach jego leczenia w kompleksowy sposób

Pani doktor jest niezwykle mila i ciepla osoba. Bardzo kompetentna i zainteresowana pacjentem. Kazdego traktuje indywidualnie. Slucha co ma pacjent do powiedzenia i zawsze bierze pod uwage w dalszym leczeniu. Bardzo bardzo bardzo polecam!!!!!!!

Najlepszy lekarz dermatolog - leczy przyczyny choroby a nie tylko skutki

Najlepszy lekarz dermatolog - leczy przyczyny choroby a nie tylko skutki

wyleczyła mi chorobę liszaj płaski którego mi przez 15lat nikt nie wyleczył

wyleczyła mi chorobę liszaj płaski którego mi przez 15lat nikt nie wyleczył

...Pani "doktor" faszeruje ludzi lekami na zasadzie "może to zadziała" zamiast zrobić kompleksowe badania i wymazy ze zmian skórnych!!!...