lekarz Małgorzata Konopka-Błaszczyk

Dermatolog

Schorzenie leczone przez dziesiątki lat u różnych specjalistów ze skutkiem niemal zerowym.Natomiast u tego lekarza przy pierwszej wizycie została postawiona WŁAŚCIWA !!! diagnoza,a co najważniejsze- właściwe i skuteczne leczenie. Gorąco polecam

wyleczyła mi chorobę liszaj płaski którego mi przez 15lat nikt nie wyleczył

wyleczyła mi chorobę liszaj płaski którego mi przez 15lat nikt nie wyleczył

Najlepszy lekarz dermatolog - leczy przyczyny choroby a nie tylko skutki

Najlepszy lekarz dermatolog - leczy przyczyny choroby a nie tylko skutki

Pani doktor jest niezwykle kompetentną osobą o ogromnej wiedzy. Dokładnie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Każda wizyta kończy się przepisaniem idealnych do stanu pacjenta leków. Nie przepisuje bez potrzeby silnych leków. Zorientowana w najnowszych trendach w leczeniu chorób skóry. Miła i ciepła osoba pełna poczucia humoru. Pani doktor przyjmuje jedynie prywatnie, mimo to na wizyte trzeba czekać nieraz tydzień, co daje obraz jak wiele osób jest zadowolonych z leczenia. Za każdym razem w miarę potrzeby poleca nowe kosmetyki oraz jeśli ma to daje darmowe próbki.

polecam z czystym sumieniem, lekarz kompetentny rozmawia z pacjentem o problemie i sposobach jego leczenia w kompleksowy sposób

Pani doktor jest niezwykle mila i ciepla osoba. Bardzo kompetentna i zainteresowana pacjentem. Kazdego traktuje indywidualnie. Slucha co ma pacjent do powiedzenia i zawsze bierze pod uwage w dalszym leczeniu. Bardzo bardzo bardzo polecam!!!!!!!