Dermatolog Opole

Chwałkowice, Opole

Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.

Kościuszki 7/14
45-062 Opole

Moim zdaniem to mądra lekarka.Uratowała moje włosy przed wypadaniem(a wychodziły garściami),zapisała skuteczne leki i po problemie.Jest życzliwą,chętnie odpowiada na pytania dotyczące problemu,nie odmawia pomocy(wizyty)nawet wtedy gdy ma komplet pacjętów.Jestem pani doktor wdzięczna.

Opinia dodana przez: Iwona

Chwałkowice, Opole

Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.

Zwycięstwa 5
45-854 Opole

jestem zadowolona z wizyty u pani doktor i polecam ja bo jest naprawde dobra

jestem zadowolona z wizyty u pani doktor i polecam ja bo jest naprawde dobra

Piotrkowska 9/25
45-334 Opole

Bardzo polecam Panią doktor. Wysokie kompetencje jak i świetne podejście do pacjenta, dostępne pacjentowi najnowsze osiągnięcia dermatologii.

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Grażyna Wąsik

Dermatolog, Wenerolog

NOVUM Instytut Dermatologii Leczniczej i Estetycznej
ul.Żwirki i Wigury 5 A / 1
45-080 Chwałkowice, Opole

UWAGA naciąga strasznie na pieniądze!!! Gabinet NOVUM Opole - UNIKAJCIE!!! Nie polecam tego gabinetu!!! A jeśli już musicie to z góry ustalajcie cenę wizyty!!! To naciągaczka!!!

Mickiewicza 2
45-058 Chwałkowice, Opole

Pani doktor od wielu lat leczy mnie i moich znajomych. Jej diagnozy były trafne. Dokładnie tłumaczy jak pielęgnować zmienioną skórę. Jestem zadowolona z wizyt.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny "MEDICUS DENT"
Mickiewicza 1/19
45-367 Opole

Pani doktor bardzo miła, wrażliwa, skupiona na problemie pacjenta, cierpliwa. Potrafi słuchać i rozmawiać. Profesjonalna w swojej dziedzinie i nie tylko - ma szersze spojrzenie poza swoją specjalizacją. Czy zastosowana terapia do postawionej diagnozy okaże się skuteczna zobaczę za miesiąc. Może zabrakło mi tylko skierowania na jakieś badania czy pobrania materiału do badania dodatkowego przed zastosowaniem terapii, ale to jeszcze przed nami jeśli zastosowane środki nie dadzą oczekiwanego efektu. Wg mojej opini - lekarka godna polecenia.

Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Sławomir Kęcki

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

Jestem po zabiegu wypełniania doliny łez preparatem Redensity. Efekt jest bardzo zadowalający. Doktor Kęcki to bardzo profesjonalny lekarz. Wysłuchał, wytłumaczył, był czas na żarty i konkrety. Kompetentny i sympatyczny do tego stopnia że prawie się popłakałam...ze śmiechu a nie z bólu:)! Po zabiegu nie było śladu, żadnych siniaków czy obrzęków a tego najbardziej się bałam. Polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra

dermatologiczny
Książąt Op. 48-006
45-006 Chwałkowice, Opole

Dzisiaj miałem wizytę u Pani Doktor Nowosielskiej i jestem zadowolony z tej wizyty bo przyszliśmy z bratem -tzn On był pacjentem -z e zmiana skórną na prawej stopie .Pani doktor przepisała maść z antybiotykiem (gentamycyna ) i sterydem . Doświadczenie mówi iż to może być długie leczenie .Mam wrażenie żę skuteczne .Leczenie dermatologiczne bywa bardzo długie.

Opinia dodana przez: Piotr