Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Dermatolog Opole

- 20 lekarzy

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Kościuszki 7/14
45-062 Opole

Średnia ocen: 4,9/5
Moim zdaniem to mądra lekarka.Uratowała moje włosy przed wypadaniem(a wychodziły garściami),zapisała skuteczne leki i po problemie.Jest życzliwą,chętnie odpowiada na pytania dotyczące problemu,nie odmawia pomocy(wizyty)nawet wtedy gdy ma komplet pacjętów.Jestem pani doktor wdzięczna.
Opinia dodana przez: Iwona

Gabinet

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 4,8/5
Pani doktor przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Jak dla mnie wyczerpująco i konkretnie odpowiadała na moje pytania i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Zwycięstwa 5
45-854 Opole

Średnia ocen: 4,4/5
Byłam 2 razy na wizycie. Sama musiałam zadawać wszelkie pytania, ponieważ lekarka siedziała jak muł za biurkiem i patrzyła w milczeniu na mnie. To co jej pokazałam, obejrzała, ale żeby samemu pooglądać całą skórę jak to powinien zrobić dermatolog, to już nie. Stąd moja sceptyczna opinia.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Piotrkowska 9/25
45-334 Opole

Średnia ocen: 3,8/5
Bardzo polecam Panią doktor. Wysokie kompetencje jak i świetne podejście do pacjenta, dostępne pacjentowi najnowsze osiągnięcia dermatologii.
Opinia dodana przez: Karolina
+1 więcej

Gabinet
Mickiewicza 2
45-058 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,8/5
Pani doktor od wielu lat leczy mnie i moich znajomych. Jej diagnozy były trafne. Dokładnie tłumaczy jak pielęgnować zmienioną skórę. Jestem zadowolona z wizyt.
Opinia dodana przez: Anonim

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Stomatologiczny "MEDICUS DENT"
Mickiewicza 1/19
45-367 Opole

Średnia ocen: 3,3/5
Pani doktor bardzo miła, wrażliwa, skupiona na problemie pacjenta, cierpliwa. Potrafi słuchać i rozmawiać. Profesjonalna w swojej dziedzinie i nie tylko - ma szersze spojrzenie poza swoją specjalizacją. Czy zastosowana terapia do postawionej diagnozy okaże się skuteczna zobaczę za miesiąc. Może zabrakło mi tylko skierowania na jakieś badania czy pobrania materiału do badania dodatkowego przed zastosowaniem terapii, ale to jeszcze przed nami jeśli zastosowane środki nie dadzą oczekiwanego efektu. Wg ...
Opinia dodana przez: Ryszard

dr n. med. Grażyna Wąsik

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

NOVUM Instytut Dermatologii Leczniczej i Estetycznej
ul.Żwirki i Wigury 5 A / 1
45-080 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 3,2/5
Bardzo kompetentny lekarz z szeroką wiedzą. Byłam na trzech wizytach (kontynuacja leczenia) i mój problem zdrowotny jest rozwiązany. Czasem czas oczekiwania może być dłuższy, wiec warto się na to przygotować.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sławomir Kęcki

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

liczba opinii: 8

+1 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

Średnia ocen: 3,0/5
Witam.Jestem po zabiegu laserem frakcyjnym w celu poprawy wyglądu i regeneracji skóry twarzy. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu .Pan doktor jest rzetelny,miły cierpliwy.Pełen profesjonalizm .Jestem pełna uznania dla niego i jego stosunku do pacjenta.Wizyta w przemiłej atmosferze . Szczerze polecam Pana doktora.Dziękuję
Opinia dodana przez: JADWIGA
+1 więcej

dermatologiczny
Książąt Op. 48-006
45-006 Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 2,7/5
Dzisiaj miałem wizytę u Pani Doktor Nowosielskiej i jestem zadowolony z tej wizyty bo przyszliśmy z bratem -tzn On był pacjentem -z e zmiana skórną na prawej stopie .Pani doktor przepisała maść z antybiotykiem (gentamycyna ) i sterydem . Doświadczenie mówi iż to może być długie leczenie .Mam wrażenie żę skuteczne .Leczenie dermatologiczne bywa bardzo długie.
Opinia dodana przez: Piotr

Dermatolodzy w OpoluCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat