dr n. med. Grażyna Wąsik

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

3,7
2,7
3,3

Bardzo kompetentny lekarz z szeroką wiedzą. Byłam na trzech wizytach (kontynuacja leczenia) i mój problem zdrowotny jest rozwiązany. Czasem czas oczekiwania może być dłuższy, wiec warto się na to przygotować.

Bardzo dużo osób czeka w kolejce a nie ma rejestracji...jednak jak już sie swoje odczeka to p. Wąsik jest bardzo miła i pomocna, jednak słono za pomoc trzeba zapłacić. W bardziej skomplikowanych sprawach trzeba sie przygotować na spore wydatki.

UWAGA naciąga strasznie na pieniądze!!! Gabinet NOVUM Opole - UNIKAJCIE!!! Nie polecam tego gabinetu!!! A jeśli już musicie to z góry ustalajcie cenę wizyty!!! To naciągaczka!!!