Dermatolog Estetyczny Opole

Dermatolog, Wenerolog

NOVUM Instytut Dermatologii Leczniczej i Estetycznej
ul.Żwirki i Wigury 5 A / 1
45-080 Chwałkowice, Opole

UWAGA naciąga strasznie na pieniądze!!! Gabinet NOVUM Opole - UNIKAJCIE!!! Nie polecam tego gabinetu!!! A jeśli już musicie to z góry ustalajcie cenę wizyty!!! To naciągaczka!!!

lekarz Sławomir Kęcki

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" s.c. w Opolu
Krakowska 32a
45-075 Opole

Jestem po zabiegu wypełniania doliny łez preparatem Redensity. Efekt jest bardzo zadowalający. Doktor Kęcki to bardzo profesjonalny lekarz. Wysłuchał, wytłumaczył, był czas na żarty i konkrety. Kompetentny i sympatyczny do tego stopnia że prawie się popłakałam...ze śmiechu a nie z bólu:)! Po zabiegu nie było śladu, żadnych siniaków czy obrzęków a tego najbardziej się bałam. Polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra