lekarz Małgorzata Kosiba

1,1

Jedna gwiazdka to nadal za dużo. Taki lekarz już dawno nie powinien wykonywać zawodu, albo być na emeryturze. Zbagatelizowane poważne objawy, brak pomocy. 3 dni gorączka 40 stopni, ostry ból gardła i teks że w końcu przejdzie a jak nie to zgłosić się do rodzinnego, nie dostałam żadnego leku. Od innego lekarza oczywiście wylądowałam na mocnym antybiotyku.

Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia i to nie tylko moja opinia Porażka szpitala że trzyma taka pseudolekarke.Zero wiedzy nie uprzejma nie kompetentna Porażka!!Czas odejść na emeryturę

TRAGEDIA!!!! Jak dyrektor szpitala dopuszcza tak starego lekarza do pracy. Mało tego , do ciągnięcia pracy na opiece nocnej przez 2 doby!!!! Byłam u pani niby doktor , miałam temperaturę 39 która nie spadała mi od 4 dób , z strasznym bólem gardła. Pani doktor potrzebowała 3 lampki żeby zbadać mi gardło !!!!! Chore . Ona nadaje się na emeryturę. Ledwo co chodzi, ledwo co widzi. Powiedziała żebym ssała tabletki na gardło i coś na gorączkę. Na drugi dzień poszłam do innego lekarza i dostałam odrazu antybiotyk. TA PANI NIE ...

TRAGEDIA!!!!
Powiedziała żebym ssała tabletki na gardło i coś na gorączkę.
Na drugi dzień poszłam do innego lekarza i dostałam odrazu antybiotyk.
TA PANI NIE POWINNA PRACOWAĆ JUŻ W TYM SZPITALU.
Omijać szerokim łukiem

Bardzo odradzam wizytę u tego lekarza, o ile tak można nazwać tą panią. Mama 55 lat od tygodnia z wysoką gorączką, bólami oraz osłabieniem udała się do tej "doktor" niestety usłyszała tylko pretensje że się nie wyspała przez nią, że po co przyszła, mama musiała prosić o osłuchanie i o wypisanie lekarstw. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, brak empatii i szacunku do człowieka. Nikt nie każe tej pani pracować. A tym bardziej w takim zawodzie. Odradzam, szkoda nerwów.

Byłam u pani "doktor" z 3-letnim dzieckiem. Synek cały czas miał gorączkę, nie chciał dac się zbadac, lekarka zaczęła mówić dość wysokim tonem cytuje : jesteś niegrzeczny! po co się tak drzesz! nie dostaniesz nagrody! A do mnie z tekstem że gdyby jej dziecko się tak darlo to przez tydzień by na tyłku nie usiadlo. Ręce mi opadły do samej ziemi..... Brakuje mi słów innych niż niecenzuralne żeby skomentowac takie zachowanie. Nie dość że nic nam nie pomogła to jeszcze z takimi pretensjami nas przyjęła że nic tylko z miejsca ja zwolnić. Nie polecam, a ocena 0 gdyby tylko byla możliwa to dla niej i tak za duza

Szkoda ze nie można dać oceny 0. Tacy lekarze nie powinni leczyć. Zgadzam się z opiniami innych. Dziecko z bólem uszów i nawet do uszu nie popatrzyła, drugie z kaszlem i tekst: po co pani z nim przyjechała. Porażka!

Opis na karcie jest bez sensu nic nie zaleci robi problemy, nawet nie pytała co dziecku dawałam jakie saszetki nie obchodziło ja nawet to. Nie polecam tego lekarza jak i całego szpitalu w saczu nie pozdrawiam!

Tragedia...........................................................................Omijać z daleka!!!

Ta pani doktor nie powinna leczyć, nie ma ani jednej pozytywnej cechy. A wiedzę na temat leczenia ludzi zastąpiła wyśmiewaniem, ironią po co jej się głowę zawraca. Byliśmy z trzy letnim dzieckiem na dyżurze -,to jakiś dramat po prostu. Nie rozumiem jak można pozwolić takiej osobie leczyć ludzi? I gdzie jest dyrekcja szpitala?

Bardzo niekompetentna osoba, nie potrafi leczyć, pomięła się z powołaniem, szarpie dzieckiem, śmieje się z dolegliwości dziecka, nie daje lekarstwa bo po co, nie radzę się do niej udać ponieważ wyśmieje rodziców po co w ogóle przyszli i jeszcze powie że przyszła się wyspać a nie leczyć.