Lekarze Gorlice

Rehabilitant

Prywatny Gabinet Fizjoterapii
Gorlice ul.Sosnowa 23
38-300 Gorlice

Trafilem do dr Opieli przez kolegę borykałem sie z z bulami kregosłupa lędźwiowego skoliozą odcinka lędźwiowego i poprzestawianymi dyskami po wizycie u doktora dziesięc lat nie bylem u neurologa w związku z moimi dolegliwosciami. Bardzo dobry i godny polecenia lekarz
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Katarzyna Janusz-Dziurdzik

38-300 Gorlice

Rzetelna i rzeczowa Pani Doktor. Wizyta, badania, diagnoza, skuteczne leczenie. Każdemu w potrzebie życzę takiego lekarza, który pomoże, tak jak mi pomogła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jolanta Weron-Gryoś

prywatny gabinet stomatologiczny
ul.Kościuszki
38-300 Gorlice

Cóż dodać cóż ująć nic poprostu perfekcjonalistka z pasją do tego co robi. Bardzo polecam usługi u takiego stomatologa to czysta przyjemność.
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Wojciech Gałuszka

ul. Biecka 30
38-300 Gorlice

Wracając do domu od Pana Doktora usmiech nie schodził mi z twarzy. To moja pierwsza wizyta po której śmiem twierdzić że Pan Doktor to osoba , o ogromnej wiedzy którą umie wykorzystać. Profesjonalny, zaangazowany , miły , pełen uśmiechu , umie pożartować jesli trzeba ;) . A co do samej wizyty , pierwszy raz w życiu trafiłam na lekarza który tak dokładnie mnie zbadał. Wytłumaczył co i jak, nie bałam ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Zofia Szara

38-300 Gorlice

Szanowna Pani doktor. Weszłam na Oddział Onkologii i skierowano mnie do Poradni. Miałam zaszczyt poznać Panią doktor Zofię Szarą i Panią pielęgniarkę Krystynę Kalisz. Pani doktor profesjonalnie wyjaśniła mi przebieg leczenia, natomiast Pani Krystyna (Pani Krysia, jak o Niej mówią z czułością i szacunkiem wszyscy pacjenci) spokojnie wyciszyła lęk i obawy związane z leczeniem. Za kilka dni, już na Oddziale Onkologicznym, dało się zauważyć, że cały personel, podobnie, jak wcześniej ...
Opinia dodana przez: Ewa Rąpała

lekarz Robert Tenerowicz

Zakład Opieki Zdrowotnej "ARS MEDICA" Spółka Partnerska Lekarzy Medycyny: Grzegorza Orchela, Jana Bałajewicza, Roberta Tenerowicza, Krzysztofa Wojciechowskiego
Władysława Jagiełły 10
38-300 Gorlice

Bardzo dobry i kompetentny lekarz,bardzo miły,skromny i wyrozumiały człowiek:)polecam warto do niego iść
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Joanna Środzińska

Psycholog

mgr Joanna Środzińska - psycholog
Wróblewskiego 19
38-300 Gorlice

Pani Joanna to miła, niezwykle profesjonalna, godna polecenia osoba. Moja 16-letnia córka od razu obdarzyła panią zaufaniem. Wizyty odbywały się bez stresu. Po terapii problem lęku przed szkołą zniknął. Jestem bardzo wdzięczna i serdecznie polecam.

Maria Rybczyk

Gabinet Okulistyczny
38-300 Gorlice

Pani doktor po wykonanym badaniu przeanaliziowała problem i postawiła słuszną diagnozę. W moim przypadku zmniejszyła moc szkła w jednym oku. Problem ustąpił. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i zaangażowała się by mi pomóc. Ze swojej strony mogę ją polecić.

lekarz Maria Michalik

Lekarz rodzinny, Pediatra

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Pani doktor bardzo uprzejma, kompetentna, poświęca dużo uwagi pacjentowi, który czuje się leczony profesjonalnie. Z czystym sumieniem serdecznie polecam Panią doktor Michalik.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Łukasz Juszczyk

38-300 Gorlice

Godny polecenia lekarz. Bardzo uprzejmy, dokładny, sumienny. Doktor prowadzi moją ciąże. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena
Pani doktor z wielkim sercem i powołaniem. Szybka reakcja, długa, profesjonalna wizyta, rozwianie strachu i wątpliwości, zalecone leczenie i skierowanie na badania. Pełen profesjonalizm i niesamowite podejście do małego pacjenta :)
Opinia dodana przez: ZadowolonaMama

Elżbieta Zielińska

Ośrodek zdrowia Sękowa
Gorlice

Jest to na pewno najlepsza Pani doktor z którą miałam do czynienia wśród zarówno kobiet jak i mężczyzn. Gorąco polecam tą bardzo kompetentną i przemiła osobę na lekarza rodzinnego...
Doktor leczyl moje dzieciaki oraz mnie i moich najblizszych.Obecnie jestem w USA jednak moge zasiegnac jego opin i
Opinia dodana przez: leszekh

lekarz Kazimiera Dynda-Leśniak

Chirurg dziecięcy

38-300 Gorlice

Niezwykle spokojna i kompetentna Pani doktor. Potrafi świetnie wszystko wytłumaczyć. Jej spokój wewnętrzny bardzo pomaga rodzicom. Operowała mojego syna w gorlickim szpitalu, byłam baaardzo pozytywnie zaskoczona podejściem całej obsługi na chirurgii. Pielęgniarki, salowe, lekarze- bardzo mili i ze świetnym podejściem do małego pacjenta.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Joanna Mierzwińska

Internista, Neurolog

38-300 Gorlice

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

Ewa Rzepka

Internista, Diabetolog

Gabinet lekarza POZ - Zakład Opieki Zdrowotnej "BAS-MED." Spółka Jawna Lekarzy Medycyny Anna Piecuch-Pawłowska i Maria Orchel
Gorlice

Bardzo dobra lekarka. Przeprowadziła mnie wspaniale przez ciążę cukrzycową. Bardzo miła i otwarta. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Janina Kokoszka-Paszkot

Internista, Diabetolog

38-300 Gorlice

Pani doktor rewelacyjna, udzieli konkretnie informacji, zainteresowana pacjentem, bardzo miła, Nie czeka na łapówki jak inny lekarz z tego oddziału.

lekarz Rafał Materliński

ul. Węgierska 10
38-300 Gorlice

Badanie przebiegało na bardzo zaawansowanym sprzęcie. Podejście do klienta 10/10 bardzo fachowa porada a i cena przystępna. Jak najbardziej polecam wszystkim.

lekarz Bogusław Lenard

Gabinet lekarski poniedziałek
Wróblewskiego 10
38-300 Gorlice

Najlepszy. Serdecznie polecam. Jest kapitalnym lekarzem internistą, specjalistą kardiologiem. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Michalczyk

Internista, Onkolog

38-300 Gorlice

Pani doktor uprzejma, pełen profesjonalizm i oddanie dla pacjenta. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania. Wspaniała , kompetentna, obdarzona ogromną empatią . Świetny specjalista, pełna oddania dla pacjenta. Z całego serca polecam i ogromnie dziękuje za pomoc .
Opinia dodana przez: Iwona