lekarz Wojciech Gałuszka

Lekarz w 100% godny polecenia. Niezwykle ciepłe podejście do pacjentów. Świetny specjalista, który wyleczył wszystkie moje dolegliwości. Lekarz z powołania, godny zaufania.

Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :) Moja żona rodziła na dyżurze dr Wojciecha. Pan doktor przychodził często i pytał się jak się czuje, oraz zawsze tłumaczył co i w jakiej kolejności będzie wykonywane. Nie "znęcał" się nad rodzącą jak lekarz na poprzedniej zmianie tylko spokojnie tłumaczył w odpowiednim momencie - przeczekał aż skurcz minie. Ja jako mąż jestem bardzo zadowolony i sam mógłbym rodzić z tym ginekologiem ^^ W połączeniu z panią położna Anną jest to duet idealny dla rodzącej kobiety, anie wrzaski i pretensje starych komunistycznych położnych, ...

Tym razem mężczyzna napisze opinie o ginekologu :)

W połączeniu z panią położna Anną jest to duet idealny dla rodzącej kobiety, anie wrzaski i pretensje starych komunistycznych położnych, które jak najszybciej chcą się pozbyć rodzącej i nie zważając na jej uczucia.

Takie kontrasty w szpitalu woj. nr 2 na ul. Lwowskiej w Rzeszowie

Trafiłam z krwotokiem, pomógł mi bardzo, bardzo kompetentny i kulturalny, polecam.Wszystko mi wytłumaczył, skutecznie zniwelował mój strach i stres no bo przecież każdy się boi.