lekarz Katarzyna Janusz-Dziurdzik

3,9

Kompetentna, dokładna, rzeczowa. Analizuje przypadek. Trafnie diagnozuje. Polecam. Lekarz z powołania.

Miła, uprzejma, traktuje każdego pacjenta indywidualnie, kompleksowo.Oprócz wiedzy ogólnomedycznej wyczulona na problemy emocjonalne.Od pewnego czasu odsyłana byłam od jednego do drugiego lekarza, wykonałam masę badań.Pani Doktor jako pierwsza zwróciła uwage, że moje objawy moga miec podłoże depresyjne.Rozpoznała i skutecznie wyleczyła takze u mnie zapalenie płuc.Ma ogromną i wszechstronną wiedzę, a nie skupia sie na jednym objawie, chorobie.Oby więcej takich lekarzy..POLECAM!

W życiu nie spotkałam się z lepszym Lekarzem. Dr Kasia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jest godna zaufania, świetnym psychiatrą, który nigdy nie zostawia pacjenta bez opieki. Do samego końca walczy, aby postawić chorego na nogi i zwrócić mu dawne życie. Tak było w moim przypadku za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.

Pani doktor bardzo miła i uprzejma, ma wspaniałe podejście do dzieci ,stawia trafne diagnozy , zawsze wszystko wytłumaczy albo odpowiednio pokieruje Gorąco polecam

Gorąco polecam

Nie wiem jak zdobyla pani "doktor" tytul lekarza :/ Brak szacunku do pacjenta, komentarze ( rowniez mowione w ramach'przerwy' do innych lekarzy czy pielegniarek na temat pacjentow ) Jest to bardzo mloda osoba, moze stad brak doswiadczenia, wyczucia Rozmawiajac z nia mialam wrazenie ze choroby psychiczne to wstyd, ludzie zglaszajacy sie do psychiatry to wariaci itd Stereotypy - ok , ale u lekarzy chyba nie powinny byc obecne

Nie wiem jak zdobyla pani "doktor" tytul lekarza :/
Jest to bardzo mloda osoba, moze stad brak doswiadczenia, wyczucia
Stereotypy - ok , ale u lekarzy chyba nie powinny byc obecne

Prosze administratora strony o usuniecie moje wczesniejszej opinii ( z dnia 17.03 ) Niestety przez nieuwage/pomylke wystawilam opinie nie temu lekarzowi Za co bardzo przepraszam

Niestety przez nieuwage/pomylke wystawilam opinie nie temu lekarzowi
Za co bardzo przepraszam

ŚWIETNA Pani Doktor. Kocha to co robi-praca z pasją. Stawia trafne diagnozy. Gdyby nie Pani Doktor już dawno bym się przekręciła na drugą stronę. Godna polecenia. Młoda i widać, że chce pomóc.

Pani Doktor jest absolutnie lekarzem z powołania. Bardzo dokładna. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i następnie trafnie diagnozuje. Jest przemiłą i uprzejmą osobą w stosunku do pacjentów. Serdecznie polecam. Nie ma lepszego lekarza

Kompletny brak podejścia do pacjenta. Nie mówiąc o przepisaniu leków, których pacjent nie może stosować mimo wcześniejszego uprzedzenia. Najlepiej dać zastrzyk przeciwbólowy i wysłać do domu. Spotkałam się z Panią na całodobowej w Gorlicach, nie wiem może prywatnie lub w przychodni ma inne podejście. Jest mi przykro że tak traktuje się pacjenta, czyli znerwicowanego hipochondryka - symulatora.