lekarz Katarzyna Janusz-Dziurdzik

W życiu nie spotkałam się z lepszym Lekarzem. Dr Kasia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Jest godna zaufania, świetnym psychiatrą, który nigdy nie zostawia pacjenta bez opieki. Do samego końca walczy, aby postawić chorego na nogi i zwrócić mu dawne życie. Tak było w moim przypadku za co jestem bardzo wdzięczna. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.

Pani Doktor jest absolutnie lekarzem z powołania. Bardzo dokładna. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i następnie trafnie diagnozuje. Jest przemiłą i uprzejmą osobą w stosunku do pacjentów. Serdecznie polecam. Nie ma lepszego lekarza

ŚWIETNA Pani Doktor. Kocha to co robi-praca z pasją. Stawia trafne diagnozy. Gdyby nie Pani Doktor już dawno bym się przekręciła na drugą stronę. Godna polecenia. Młoda i widać, że chce pomóc.