lekarz Małgorzata Kossut

Mialam dzisiaj robiony u Pani doktor zabieg powiekszania ust. Pani Malgosia wszystko dokladnie mi tlumaczyla, co bedzie robic, jaki efekt moge uzyskac, czego oczekiwac - bardzo kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta i zabiegu. Do tego Pani Doktor, widzac, ze powinnam mieć wstrzyknięte wiecej preparatu, niż to, za co zaplacilam, wstrzyknęła mi preparat gratis. Usteczka są piękne, a ja na pewno do Pani Malgosi jeszcze wrócę. Oby wiecej lekarzy z takim podejściem do pacjenta i zaangażowaniem do pracy.

Lekarz-cudo. Wszystko wytłumaczy i stara się robić zabiegi bezboleśnie. Do tego daje za darmo leki, żeby jak najszybciej zaleczyć ranę. Ja robiłam powiększanie ust, nie mam ich jak balony, tylko piękne usta, estetycznie zrobione. Polecam naprawdę Panią Kossut w 100%, bo jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego lekarza

Wizyta w przychodni. Totalna zlewka na pacjenta. Patrzyła co minutę na zegarek. Niemiła, niekompetentna. Nie polecam

Jakis czas temu bylam na wizycie u dr Kossut, robiłam zabieg na nadpotliwość pod pachami( zabieg do przyjemnych nie należy) za to okazał sie bardzo skuteczny i wiem że wróce na następne zabiegi.

Odradzam z całego serca.Niestety piszę po raz drugi, ponieważ mój pierwszy wpis został usunięty... Mam wrażenie , że te dobre komentarze wystawia sobie sama pani Kossut...Miałam robione 3 różne zabiegi u tej kobiety i wszystkie do luftu. Botox- totalna porażka, miałam się pozbyć zmarszczki na czole, ale w zamian powstał mi "okap" nad oczami, a co gorsze minęło 1.5 roku i niestety defekt pozostał...Wypełniacze...też są niebezpieczne w rekach pani "doktor"...bardzo żałuję , że zdecydowałam się oddać w ręce tej osoby bo mocno sobie zaszkodziłam. Do tej pory korzystałam z takich zabiegów i mam porównanie jak to powinno wyglądać i niestety...Ta osoba nie ma pojęcia o medycynie estetycznej. Każdy zrobi jak uważa, ale ja ostrzegam.Pozdrawiam.

Ja również długo dokonywałam wyboru lekarza,wkońcu chodziło o moją twarz...jestem juz po kilku zabiegach i z czystym sumieniem mogę polecic Pania dr.Małgosie.Jest niesamowitą specjalistka i co najważniejsze ,jest to ciepła i kompetentna osoba.Napawde polecam.Joanna.

Jestem z tych osob,ktore zawsze sprawdzja lekarzy w internecie, zanim sie do nich wybiorą. I tak tez zrobilam przed wizytą do Pani doktor Malgorzaty Kossut. Długo sie zastanawialam nad wyborem lekarza (w końcu to moja twarz!),ale w internecie trafiłam głównie na same pozytywne opinie i latego sie zdecydowałam. Terraz jestem już po kilku wizytach (seria kwasów recovery, botoks-czoło, slicznie poprawiony nosek kwasem kwas hialuronowym) i z cała pewnością mogę powiedzieć - SZCZERZE POLCAM PANIĄ DOKTOR KOSSUT JAKO LEKARZA MEDCYNY ESTETYCZNEJ, z dużym podkreśleniem na estetycznej – zabiegi u Pani Kossut są na tyle umiejtnie wykonane, ze nie jest to wyraźna ingerencja, ale naturalne poprawienie niedoskonalosci (poleciłam już zresztą wizyty paru koleżankom). Pani Doktor poświeca mi za każdym razem dużo czasu, wszystko wyjaśnia, każde moje wątpliwości i pytania nie pozostawia bez odpowiedzi i co ważne - słucha uważnie (a to naprawdę bardzo rzadkie u lekarzy!!!). NAPRAWDĘ SZCZERZE POLECAM, do takiego specjalisty naprawdę warto pojsc.
Po ostatniej wizycie, która była 3 tygodnie temu na Włodarzewskiej (cieszę się że jest możliwość wizyty w Warszawie, ale do gabinetu w Błoniu tez czasem przyjezdzam, jeśli bardziej pasuje mi termin), postanowiłam dać gdzieś pozytywny wpisy dla Pani Doktor, żeby osoby takie jak ja, szukające informacjiw internecie, mogły śmiało skorzystać z mojej rekomendacji. Byłam szczerze zdziwiona dziwnym wpisem „Anonima” z początku lutego, dlatego postanowiłam się wypowiedzieć na ten temat i wyduzyc moj wpis. Moim zdaniem ta Pani anonim (jak widac latwo jest oczerniac ludzi w internecie) chyba pomyliła lekarzy – nie wiem kogo ta kobieta opisuje, ale to na pewno nie jest to moja Pani Doktor Kossut, ktora wyglada rzeczywiście jak na zdjęciu!po prostu nie uwierzyłam jak powiedziała mi ile ma lat! chciałabym wygladac tak dobrze i naturalnie, jak ona w jej wieku:) poza tym jak sama tego doświadczyłam juz kilka razy – powięca na wizyte tyle czasu ile potrzeba – wychodzę z poczuciem że wiem wszystko o zrobionych czy planowanych zabiegach. Przykro mi się robi, jeśli ktoś wygaduje takie niedorzeczne bzdury o osobie, która się poznalo i dobrze wie,że ta osoba taka nie jest... JESZCZE RAZ SZCZERZE POLECAM PANIĄ DOKTOR KOSSUT JAKO LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ! (kwota którą podalam jest po 5 wizytach). / Anna Klos

Do Pani doktor trafiłam z polecenia.Wykonałam u niej zabieg o nazwie "Sculptra". Jak wiele pracujących zawodowo kobiet, których wygląd stale podlega ocenie, zawsze starałam się ukrywać niedoskonałości cery pod warstwą makijażu,ale to nie było wystarczające,ponieważ upływającego wieku makijaż nie ukryje.Po konsultacji Pani doktor doradziła mi serię zabiegów i efekt był nawet lepszy niż mówiła doktor.Moja skóra wygląda naturalnie i aż czasem dziwnie się czuję,bo nawet słyszę,że ubyło mi z 10 lat.Moja skóra jest gładsza, bardziej jędrna i rozjaśniona,więc chyba nie muszę pisać o tym ile pewności siebie przez to nabrałam. Kolejnymi zabiegami wykonanymi u Pani Dr był botox i wypełnienie ust. 100% polecam Panią Małgorzate Kossut i zabiegi przez nią wykonywane,ponieważ z takim profesjonalizmem jeszcze się nie spotkałam. Pani Małgosia jest przesympatycznym człowiekiem,rewelacyjnym specjalista znającym sie na rzeczy.Ceni naturalnosc i takie tez efekty sa jej zabiegów - sam wygląd Pani Dr jest reklama zabiegów przez nia wykonywanych .

Pani Doktor, bardzo dziękuję za mój nowy nos ! To była moja zmora Dziękuję! Dziękuję! A. P.

jestem zdziwiona niektórymi opiniami. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i nie naciaga pacjentow na pieniadze bez potrzeby. poprawiam nos u Pani doktor i samaodradza mi niektore ruchy, ktore kosztowalyby mnie wiecej pieniedzyitluaczy dlaczegowedlugniejjest to niepotrzebne. POLECAM Pania doktor Kossut