lekarz Małgorzata Kossut

Internista

Mialam dzisiaj robiony u Pani doktor zabieg powiekszania ust. Pani Malgosia wszystko dokladnie mi tlumaczyla, co bedzie robic, jaki efekt moge uzyskac, czego oczekiwac - bardzo kompetentne i kompleksowe podejscie do pacjenta i zabiegu. Do tego Pani Doktor, widzac, ze powinnam mieć wstrzyknięte wiecej preparatu, niż to, za co zaplacilam, wstrzyknęła mi preparat gratis. Usteczka są piękne, a ja na pewno do Pani Malgosi jeszcze wrócę. Oby wiecej lekarzy z takim podejściem do pacjenta i zaangażowaniem do pracy.

Lekarz-cudo. Wszystko wytłumaczy i stara się robić zabiegi bezboleśnie. Do tego daje za darmo leki, żeby jak najszybciej zaleczyć ranę. Ja robiłam powiększanie ust, nie mam ich jak balony, tylko piękne usta, estetycznie zrobione. Polecam naprawdę Panią Kossut w 100%, bo jeszcze nigdy nie trafiłam na takiego lekarza

Wizyta w przychodni. Totalna zlewka na pacjenta. Patrzyła co minutę na zegarek. Niemiła, niekompetentna. Nie polecam

Jakis czas temu bylam na wizycie u dr Kossut, robiłam zabieg na nadpotliwość pod pachami( zabieg do przyjemnych nie należy) za to okazał sie bardzo skuteczny i wiem że wróce na następne zabiegi.

Odradzam z całego serca.Niestety piszę po raz drugi, ponieważ mój pierwszy wpis został usunięty... Mam wrażenie , że te dobre komentarze wystawia sobie sama pani Kossut...Miałam robione 3 różne zabiegi u tej kobiety i wszystkie do luftu. Botox- totalna porażka, miałam się pozbyć zmarszczki na czole, ale w zamian powstał mi "okap" nad oczami, a co gorsze minęło 1.5 roku i niestety defekt pozostał...Wypełniacze...też są niebezpieczne w rekach pani "doktor"...bardzo żałuję , że zdecydowałam się oddać w ręce tej osoby bo mocno sobie zaszkodziłam. Do tej pory korzystałam z takich zabiegów i mam porównanie jak to powinno wyglądać i niestety...Ta osoba nie ma pojęcia o medycynie estetycznej. Każdy zrobi jak uważa, ale ja ostrzegam.Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Internista Błonie"?

Piłsudskiego 12f

ul. Tuwima 16/7
05-084 Leszno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna EXTRADENT S.C."
Górczewska 228 A/u8
Błońska 48A