lekarz Małgorzata Kossut

Jestem stałą pacjentką Pani doktor Kossut. Na parę miesięcy przed ślubem postanowiłam oddać się w ręcę mojej zaufanej i doświadczonej Pani doktor, żeby pięknie wyglądać na weselu. Sama wyszłam z propozycją klku zabiegów, ale Pani doktor kilka z nich mi odradziła i powiedziała że są mi zupełnie niepotrzebne (dlatego ze zdumieniem czytałam o tym, że Pani doktor rzekomo namawia na zabiegi z nastawieniem na zysk). Miałam zabiegi z wypełnianiem kwasem hialuronowym, botoksu, mezoterapie. Pani doktor usunęła mi także przebarwienia z dłoni. Efekt wszystkich zabiegów był zdumiewający. Na weselu wyglądałam przepięknie! Dziękuje bardzo i serdecznie polecam Panią doktor Kossut, która ma wspaniałe podejście do swoich pacjentów. Alicja

Jestem stałą pacjentką dr Małgorzaty Kossut od wielu lat, jako internisty oraz lekarza medycyny estetycznej. To bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Po tych dobrych kilku latach nadal mam do niej pełne zaufanie. Koleżanki, którym polecam wizyty u Pani Doktor także nie mają żadnych zastrzeżeń i wiem że polecają Gabinet Pani Kossut swoim znajomym. (Kiedyś w poczekalni spotkałam Panią, która trafiła tam z polecenia od mojej koleżanki, obie były już wtedy po kilku wizytach). Pani Doktor, przykro mi że widzę takie krzywdzące anonimowe komentarze. Proszę się nimi nie przejmować. Pozdrawiam serdecznie. Krystyna W.

Ze zdumieniem przeczytałam opinie moich poprzedniczek, krzywdzącą Panią dr Kossut. Jestem jej pacjentką od kilku lat podobnie jak moje koleżanki. Cenię sobie Panią doktor nie tylko za "świetną rękę" ale i za to, że częściej namawia mnie na mniejszy a zarazem tańszy zabieg iż bym chciała. Tak jest zawsze w przypadku moich ust i botoksu na czoło. Na pewno będę ją polecać. Julia

Julia

Nie polecam. Pani Kossut bardzo miła i wzbudzająca zaufanie, naciągnęła mnie jednak dwukrotnie (!) na zabieg za który zapłaciłam 1400 zł x 2. Poniewczasie dowiedziałam się od innej lekarki, że tego typu zabiegi robi się za... 450 zł (ten sam preparat, ta sama pojemność - bez wątpliwości, zweryfikowane z info z książeczki, którą p. Kossut mi założyła). w dodatku zabiegi nie zadziałały, co było do przywidzenia - za mało preparatu. Nie polecam. Ale jeśli już się ktoś zdecyduje - zdecydowanie doradzam zweryfikowanie ceny. Ja tego nie zrobiłam i dałam się nabrać.

Zdecydowanie nie polecam wizyt u tej pani. POdejście do klienta zmieniło się diametralnie wraz ze wzrostem klientek. Obserwując ,,rozwój"-czytaj szkolenia w kierunku medycyny estetycznej zauważyłyśmy z koleżankami że najważniejsza jest kasa a nie rzetelne wykonywanie pracy. Namawia na inne zabiegi(czytaj droższe bo np. cytuję; u Pani mezoterapia nie zadziała) po usłuszeniu że nie jestem przygotowana na tzw.wypełniacze zachwala znów mezoterapię na którą notabene przyszłam. Przykro jak się ma takie podejście również do klientek które były już nie po raz pierwszy. ````zdegustowana klientka, bo na słowo pacjentka ta pani nie zasłużyła

````zdegustowana klientka, bo na słowo pacjentka ta pani nie zasłużyła

Z wielką przykrością chciałabym wyrazić swoją opinię o tym jak zostałam potraktowana przez Panią Doktor Małgorzatę Kossut. Otóż na początku lipca 2011 umówiłam wizytę konsultacyjną dla siebie i koleżanek w Błoniach. Ceny za interesujący mnie zabieg były podane na stronie internetowej gabinetu. Podczas umówionej konsultacji, która miała miejsce w II połowie lipca 2011 uzyskałam merytorycznie wszelkie informacje na temat zabiegu i generalnie byłam skłonna się jemu poddać. Podsumowując rozmowę z Panią Kossut chciałam doprecyzować cenę i okazało się, że Pani Doktor 10 lipca 2011 zmieniła ceny na stronie Gabinetu na ...

Podsumowując rozmowę z Panią Kossut chciałam doprecyzować cenę i okazało się, że Pani Doktor 10 lipca 2011 zmieniła ceny na stronie Gabinetu na ponad 100% wyższe.
Umawiałam się na konsultacje po innych cenach i nie zostałam poinformowana o ich zmianie, wybrałam ten gabinet ze względu na cenę i jakość usług i nie zostałam uprzedzona, ze sytuacja zmieniła się diametralnie. Dodam, ze po zmianie cen miałam telefoniczny kontakt z gabinetem i nie zostałam uprzedzona o niczym.

Podczas, gdy powiedziałam Pani Doktor, że jest to nieuczciwe, że nie dostałam informacji, usłyszałam, że: „mogłam sprawdzić na stronie, przecież ceny się zmieniają”, dodatkowo, gdy koleżanka (słysząc naszą dyskusję) zrezygnowała z konsultacji, powiedziałam Pani Doktor, że jest nam przykro ale postępując biznesowo nieuczciwie traci 2 pacjentki usłyszałam „ja mam co robić i mogą iść Panie gdzieś indziej”. Dziwne bo przed nami i po nas nie widziałam żadnych pacjentów.

Rozumiem zmiany cen, rozumiem decyzje biznesowe ale nie rozumiem nieuczciwości i tego typu zwrotów do pacjenta. Uważam, ze jest to nieuczciwe, że jechałam przygotowana na pewne ceny i nie poinformowano mnie o ich nagłej zmianie. Ciekawa jestem jak potraktuje pacjentki, które przyjdą na kolejny zabieg, niczego nieświadome.

Zostało mi bardzo złe wrażenie i nigdy nie skorzystam z usług tej Pani, mimo, że nie obciążyła mnie kosztami konsultacji.

Pozdrawiam i uprzedzam

Małgorzata

Szczerze polecam! Robiłam zabiegi w róznych gabinetach, ale wszędzie miałam wrażenie , że to fabryka - byle prędzej i następny proszę. A Pani doktor Kossut nie żałuje czasu na konsultację przed zabiegiem, ma cierpliwość i serce dla pacjenta, jest ciepła, miła i zaangażowana. Po zabiegach zawsze moglam do niej zadzwonić i wyjaśnić wątpliwości.

Pani Doktor świetnie sobie poradziła z moim problemem endokrynologicznym, mimo że jest "tylko" internistą. Nie musiałam chodzić do żadnego specjalisty. Jestem pełna uznania dla jej wiedzy i serdeczności, z jaką podchodzi do pacjenta. Na pewno będe ją polecać

Zdecydowanie odradzam, pozorna uprzejmość, zna się jedynie na odchudzaniu. To nie lekarz, ale co najwyżej dietetyk. Zarozumiała i bardzo niesympatyczna osoba, bez empatii i wiedzy potrzebnej w tym zawodzie. Dobrze że zajęła się medycyną estetyczną, bo internistką była fatalną.

Moja wizyta wyglądała jak monolog prowadzony przeze mnie, nie wiedziałam co i jak, ale dostałam receptę.