lekarz Małgorzata Kowalewska

Dermatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

Do dermatolog zgłosiłam się z podejrzeniem grzybicy paznokcia dużego palucha, który jakiś czas temu uległ wypadkowi. W wyniku uderzenia zrobił się krwiak pod płytką paznokcia, następnie zszedł. Paznokcia nadbudowywałam w gabinecie kosmetologicznym lecz często implant odłamywał się, a paznokieć nie chciał rosnąć. Doktor Kowalewska wykonała badanie mikrobiologiczne które wykazało wynik dodatki (+++). Zdecydowałam się jedynie na stosowanie lakieru do paznokci. Z dużą skrupulatnością stosowałam się do zaleceń lekarza, paznokieć odrastał. Jednak po kilku miesiącach kuracji paznokieć zaczął zmieniać barwę, rozwarstwiać się i łuszczyć. Ponownie udałam się do dr Kowalewskiej na ...

Do dermatolog zgłosiłam się z podejrzeniem grzybicy paznokcia dużego palucha, który jakiś czas temu uległ wypadkowi. W wyniku uderzenia zrobił się krwiak pod płytką paznokcia, następnie zszedł. Paznokcia nadbudowywałam w gabinecie kosmetologicznym lecz często implant odłamywał się, a paznokieć nie chciał rosnąć. Doktor Kowalewska wykonała badanie mikrobiologiczne które wykazało wynik dodatki (+++). Zdecydowałam się jedynie na stosowanie lakieru do paznokci. Z dużą skrupulatnością stosowałam się do zaleceń lekarza, paznokieć odrastał. Jednak po kilku miesiącach kuracji paznokieć zaczął zmieniać barwę, rozwarstwiać się i łuszczyć. Ponownie udałam się do dr Kowalewskiej na konsultację i jeszcze raz przypomniałam całą historie.
Doktor kategorycznie stwierdziła, że wykonała badanie (sprzed 6 miesięcy), wyszedł wynik pozytywny i nie podstaw do przeprowadzenia ponownego badania. Zaleciła wprowadzenie leczenia doustnego.
Zmieniłam lekarza. Otrzymała skierowanie na badanie mikrobiologiczne. Po miesięcznej przerwie w pendzelkowaniu – lakierowaniu paznokci przygotowałam się do badania i powtórzyłam je. Wynik był ujemny (---).
Pani doktor zachowała się jak mały Bóg, chciała przeleczyć mnie farmakologicznie, a jak wiadomo takie leczenie trwa 6-12 miesięcy. Przez ten czas zdążyłaby skutecznie zrujnować mój organizm…

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat