Dermatolog Gdynia

Gdynia Dermatolog dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia
Gdynia Dermatolog dr Magdalena Łuczak

dr Magdalena Łuczak

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

wizyta już od 100
Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr Agata Maciejewska-Radomska

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Śródmieście, Gdynia

lekarz Leszek Roter

ul. Warszawska 51/1
81-309 Gdynia

U Pana doktora byłam kilka lat temu i bardzo miło wspominam tamte wizyty. Zostałam poinformowana szczegółowo o wszystkim i poświęcono mi duzo czasu. Pan doktor nie tylko wyliczył moja dolegliwość na skórze twarzy ale rownież zadbał o kondycję psychiczna. Bardzo dziekuje i pozdrawiam panie doktorze. Katarzyna
Opinia dodana przez: Katarzyna

prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek

Gdynia

Mam duży szacunek do stopni naukowych jednak pokładane nadzieje w profesorze legły w gruzach po 3 wizycie.

Koszty leczenia ogromne. Łącznie 3 wizyty wraz ze zleconymi badaniami i wycięciem znamion suttona kosztowały 3000 zł !!!
Prof zlecił chyba z 30 rodzajów badań które ciężko było wykonać z racji skomplikowania ale udało się, gdy zgłosiłem się z plikiem wyników usłyszałem od prof Placka: "BARDZO DOBRE WYNIKI" i temat się zakończył. ...
Gdynia Dermatolog lekarz Aleksander Olsztyński

lekarz Aleksander Olsztyński

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej Aleksander Olsztyński
Zygmunta Augusta 6/70
81-359 Gdynia

wizyta już od 120
Witam. Ja niestety nie moge zgdzic sie z pozytywnymi komentarzami. jedyne co trzeba przyznac to rzeczywiscie Pan doktor odpowiadal na miale i byl do dyspozycji. ja mialam robiany zabieg laserowy., po ktorym pojawily sie komplikacje, najpierw 2 dni po zabiegu dostalam opryszczke(z czym od razu poszlam do doktora, wypisal mi recepte za darmo) pozniej dostalam rumien. Napisalam do Pana ze moja skora dalje wyglada jak w krateke itp. Oczywiscie odpowiedzial ...
Opinia dodana przez: justyna

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Gdynia

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.
Opinia dodana przez: agness01

lekarz Mirosława Ornowska

Wielkopolska 33
Gdynia

Kilkakrotnie na przestrzeni parunastu lat korzystałam wraz z mężem, z pomocy Pani doktor Ornowskiej. Zawsze Pani doktor z uwagą wysłuchała o co chodzi i za każdym razem diagnoza była trafiona. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w swojej specjalizacji. Osoby którym poleciłam również są zadowolone.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Omernik

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo profesjonalna porada, widać ze Pani doktor ma duże doświadczenie.Leczyłam przez wiele lat trądzik i na szczęscie trafiłam z polecenia do dr Omernik i po miesiącu mogłam już na siebie patrzec w lustrze. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Romuald Olszański

Dermatolog, Alergolog

Władysława IV 38b lok. 17
Gdynia

Pan profesor jest świetnym lekarzem. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie. Kontakt z Panem Profesorem jest zawsze ciepły i serdeczny, a jego śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Natalia

Dermatolodzy w Gdyni