lekarz Mirosława Ornowska

Wenerolog, Dermatolog

Kilkakrotnie na przestrzeni parunastu lat korzystałam wraz z mężem, z pomocy Pani doktor Ornowskiej. Zawsze Pani doktor z uwagą wysłuchała o co chodzi i za każdym razem diagnoza była trafiona. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w swojej specjalizacji. Osoby którym poleciłam również są zadowolone.

Dr.M Ornowska to lekarz,który sam potrzebuje pomocy i to psychiatrycznej!!!!!!! .Pierwszy raz spotkałam się z tak tragicznym podejściem specjalisty!!!.... . A więc może od początku.Do gabinetu trafiłam z polecenia znajomej,wcześniej zarezerwowałam wizytę i przyszłam na 18.40-oczywiście był "poślizg"-dr .Ornowska o 19.10 stwierdziła,że jest zmęczona i zabieg może wykonać (jeżeli chce) jej recepcjonistka-nie usłyszałam słowa przepraszam-a o jej "zmęczeniu"dowiedziałam się w momencie kiedy m owiła to do swojej pracownicy-drzwi gabinetu były otwarte ,a ja siedziałam spokojnie w poczekalni.Trochę mnie to zdenerwowało i zapytałam sie czy mam długo czekać a Ornowska powiedziała mi,że cytuję"że jej mamusia powtarzała ,że dla lekarza pierwszy i ostatmi pacjent się nie liczy-bo przy pierwszym doktor się rozkręca a przy ostatni jest już zmęczony".Przypominam,że była to wizyta prywatna !!!!!! .Ale to jeszcze nic -gdy powiedziałam Ornowskiej ,że powinna odpocząć bo jej zachowan ie w stosunku do mnie jest tragiczne i chciałam wyjść z poczekalni to ta "niesamowita" kobieta zaczełam mnie szarpać za rękę i siłą mnie wciągneła krzycząc ,że zrobi mi ten zabieg!!!!!!! .Uważajcie na nia bo ta kobieta jest NIEBEZPIECZNA !!!!!!! DLA SWOICH PACJENTÓW!!!!!!!!!!

Dr. Ornowska jako jedyna po wielu miesiącach wizyt u różnych dermatologów właściwie zdiagnozowała chorobę mojego dziecka. Skutecznie wyleczyła ze stanu ostrego ,a ponieważ jest to choroba nawracająca nauczyla nas jak z tą chorobą żyć.Bardzo dziękuję za spokój,cierpliwość i podejście. Poleciłam Panią doktor wielu znajomym i wszyscy są mi za to wdzięczni. J.W-S.

Niestety, ja nie polecam pani doktor. W przypadku mojej córki zachowała się po prostu po chamsku. Zdiagnozowała bardzo poważną chorobę i wyraźnie sprawiło to pani dr przyjemność. Natychmiast opowiedziała o swojej chorej córce, pokaując nawet zdjęcia, choć mnie interesowało raczej leczenie mojej córki. Kiedy się rozpakałam, to powiedziała "Tak, tak, proszę sobie popłakać". Powiedziała, że córka ma siedzieć w domu przy zasłoniętych oknach. Nie dała żadnych wskazówek dotyczących leczenia i nawet nie skierowała do żadnego specjalisty. To bardzo dziwne zachowanie. Teraz chodzimy do innego lekarza, który córkę po prostu leczy. Widać postęp w leczeniu i córka funkcjonuje zupełnie normalnie. To wydarzyło się już 2-3 lata temu, ale nie daje mi spokoju, bo nie tak powinien postępować lekarz, zwłaszcza za pieniądze.

Wcześniej odwiedzałam wielu lekarzy i płaciłam kupę kasy za wizyte (ok. 75 za jedną) a podejście lekarza było lekceważące. Już nawet nie będę wypowiadać się na temat lekarza u którego bywałam "na fundusz" ponieważ jego podejście było mega lekceważące... Pani Ornowska to lekarz-anioł. Wszystko dokładnie tłumaczy, podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie,dokładnie bada i odpowiada zawsze wyczerpująco na wszystkie pytania... Co tu dużo mówić, jest to,z pewnością, jeden z najlepszych dermatologów w Gdynii. Jej leczenie przynosi efekty. Widać,że praca jest jej pasją. Naprawdę kochany lekarz, oby więcej takich. :)

witam ,jestem pacjęntką Pani doktor juz o jakiegoś czasu i poleciałam również jej usługi znajomej ,obie jestesmy bardzo zadowolone , rzetelna i miła obsługa , mimo,że kalandarz wizyt jet zapełniony to zawsze Pani doktor znajdzie czas ,doradzi i wytłumaczy.Nie miałam i nie mam żadnych zastrzeżeń .

Z doktor Ornowska znamy sie juz pol roku, zawsze moge na nia liczyc, zeby nie narazac mnie na koszty zaproponowala wizyty w Ośrodku. Do tego moj stan znacznie sie polepszyl, w swoim zyciu przeszlam juz przez wielu lekarzy, jednak doktor Ornowska jets nieporownywalnie najlepsza!!! Baaardzo szczerze polecam

polecam .

polecam .

Pani dr Ornowska jest wspaniałym lekarzem, kompetentnym i uprzejmym.Moja wizyta trwała tyle co powinna, miałam wiele pytań co do moje schorzenia i na wszystkie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Zabieg laserem trwał może 10 min a efekt jest rewelacyjny, jestem bardzo zadowolona.

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, delikatna i uprzejma. Zabieg z zakresu dermatologii estetycznej trwał zaledwie 10 min. Znieczulenie miejscowe a potem laser. Bezbolesnie, niedrogo a przede wszystkim w bardzo czystym gabinecie. Bardzo gorąco polecam!