lekarz Mirosława Ornowska

Wenerolog, Dermatolog

p. Ornowska jest doskonałym przykładem na to, ze cała służba zdrowia jest do d**y. Widocznie tej pani musi sie bardzo nie układać w życiu skoro w tak chamski sposób podchodzi do pacjentów. Nie wytłumaczy, nie odpowie na pytania. Widocznie jak da jej się w łape to jest milsza. Z całego serca odradzam!

Mimo wielu pozytywnych opinii, zdecydowanie rozczarowałam się leczeniem u dr Ornowskiej. Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna i cierpliwa, ale niestety jej kompetencje nie wzbudzają zaufania. Podczas wizyt, gdy zadawałam pytania dotyczące przebiegu mojego leczenia i dawkowania lekarstw, kilkakrotnie odpowiedziała że nie pamięta norm, i mogę ewentualnie sprawdzić je w Internecie.

Pani dr Ornowska jest wspaniałym lekarzem, kompetentnym i uprzejmym.Moja wizyta trwała tyle co powinna, miałam wiele pytań co do moje schorzenia i na wszystkie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Zabieg laserem trwał może 10 min a efekt jest rewelacyjny, jestem bardzo zadowolona.

SERDECZNIE POLECAM DR ORNOWSKĄ. FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO PACJENTA. ZABIEG PERFEKCYJNIE WYKONANY. 100% SATYSFAKCJI.

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, delikatna i uprzejma. Zabieg z zakresu dermatologii estetycznej trwał zaledwie 10 min. Znieczulenie miejscowe a potem laser. Bezbolesnie, niedrogo a przede wszystkim w bardzo czystym gabinecie. Bardzo gorąco polecam!

Wspaniały lekarz, obojetnie czy przychodzi sie prywatnie czy "panstwowo" jednakowo perfekcyjna, uprzejma i mila! Polecam!!!!

Pani dermatolog to wspanialy czlowiek pelen zaufania i bardzo pomocny i przezywa razem ze mna moja chorobe polecam to jest super lekarz

Zdecydowanie Nie polecam tą panią.Jak dla porażka byłam na prywatnej wizycie i żałuje tek kasy co wydałam.PAni doktor jest nie kompetentna.Przepisuje leki jak się jej podoba.Na sczęście ja zaprotestowałam i na koniec się dowiedziałam że to ja mam racje więc sory ale dermatolg nie godny polecenia

Wcześniej odwiedzałam wielu lekarzy i płaciłam kupę kasy za wizyte (ok. 75 za jedną) a podejście lekarza było lekceważące. Już nawet nie będę wypowiadać się na temat lekarza u którego bywałam "na fundusz" ponieważ jego podejście było mega lekceważące... Pani Ornowska to lekarz-anioł. Wszystko dokładnie tłumaczy, podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie,dokładnie bada i odpowiada zawsze wyczerpująco na wszystkie pytania... Co tu dużo mówić, jest to,z pewnością, jeden z najlepszych dermatologów w Gdynii. Jej leczenie przynosi efekty. Widać,że praca jest jej pasją. Naprawdę kochany lekarz, oby więcej takich. :)

Katasrofa! Pani doktor odmówiła mi leczenia, ponieważ zapyatałam, czy istnieje szybsza metoda wyleczenia mojej dolegliwości. Uznała, że sceptycznie podchodzę do lekarza i ona nie będzie mnie leczyć. Mimo moich próśb wyprosiła mnie z gabinetu. Zdecydowanie odradzam wszystkim, szczególnie tym, którzy mają pyania odnośnie swojej choroby.