Wenerolog Gdynia

Wenerolog Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Gdynia

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie przyczyny. Jestem już na końcowym etapie leczenia. Borykałam się z nadmiernym wypadaniem włosów. W ciągu roku straciłam ponad połowę wszystkich włosów. Teraz przy czesaniu czy myciu wypada mi zaledwie kilka - co jest uznawane za normę. Fakt jest taki, że trzeba być przygotowanym finansowo na takie leczenie, ale jeśli idzie za tym spodziewany efekt, jak w tym przypadku - zdecydowanie warto. POLECAM!

Opinia dodana przez: Kasia

Gdynia

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

Opinia dodana przez: agness01 summerparadise1

dr n. med. Krzysztof Krakowiak

Wenerolog, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Senatorska 12
81-411 Gdynia

Poszukiwałem lekarza z powodu na pilną potrzebę porady. Dzwoniłem do paru innych lekarzy z tego zestawienia - niestety, nikt nie odbierał przez 2 dni.

Pan doktor odebrał za pierwszym razem, umówił się ze mną na wizytę na za godzinę. Po przyjściu, bardzo miło mnie przywitał i od razu zabrał się do badania. Postawił diagnozę i rozwiał wszystkie moje wątpliwości 30 minutową rozmową i pokazywaniem pomocy naukowych mimo że skończyły się już jego godziny pracy! Dodatkowo sobie pożartowaliśmy i poprawił mi humor. Lekarz świetny, konkretny i potrafi wprowadzić w dobry nastrój. Cieszę się, że u niego byłem i na pewno polecę go każdemu znajomemu.

Świętojańska 135 lok. 2
81-404 Gdynia

Nie polecam poszłam z problemem zamkniecia naczynek na twarzy. W trakcie wizyty doktor odbierał tel kom co wprawiło mnie w lekki niesmak. W ogole mialam wrażenie mega szybkiego załatwienia sprawy podczas gdy ja chciałam dowiedziec sie paru rzeczy wczesniej pisalam maila przed zabiegiem do doktora ze chce sie wybrac na tego typu zabieg nie poinformowal mnie ze w trakcie tak sielnych mrozow nie powinno sie wykonywac tego typu zabiegow dowiedzialam sie tego przypadkowo po zabiegu naczynka sie nie pozamykaly stracialam pieniadze mam nawet wrazenie ze mam ich wiecej :(

Wielkopolska 33
Gdynia

Kilkakrotnie na przestrzeni parunastu lat korzystałam wraz z mężem, z pomocy Pani doktor Ornowskiej. Zawsze Pani doktor z uwagą wysłuchała o co chodzi i za każdym razem diagnoza była trafiona. Lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą w swojej specjalizacji. Osoby którym poleciłam również są zadowolone.

Opinia dodana przez: Aleksandra

ul. Warszawska 51/1
81-309 Gdynia

U Pana doktora byłam kilka lat temu i bardzo miło wspominam tamte wizyty. Zostałam poinformowana szczegółowo o wszystkim i poświęcono mi duzo czasu. Pan doktor nie tylko wyliczył moja dolegliwość na skórze twarzy ale rownież zadbał o kondycję psychiczna. Bardzo dziekuje i pozdrawiam panie doktorze. Katarzyna

Opinia dodana przez: Katarzyna

Gdynia

Mam duży szacunek do stopni naukowych jednak pokładane nadzieje w profesorze legły w gruzach po 3 wizycie.

Koszty leczenia ogromne. Łącznie 3 wizyty wraz ze zleconymi badaniami i wycięciem znamion suttona kosztowały 3000 zł !!!

Prof zlecił chyba z 30 rodzajów badań które ciężko było wykonać z racji skomplikowania ale udało się, gdy zgłosiłem się z plikiem wyników usłyszałem od prof Placka: "BARDZO DOBRE WYNIKI" i temat się zakończył. Koszt badań 500zł.

W związku z tym ze leczę się na bielactwo prof zalecił wycięcie znamion suttona 200 zł za każde znamię + 50 zł badanie histopatologiczne za każdą sztukę. Totalnie mnie zaskoczył kiedy to za zdjęcie szwów za 2 tyg musiałem zapłacić 100 zł. Żenada.... Taki zabieg można było zrobić na NFZ za 0 zł. Ale prof upierał się że on tak zrobi ze nie będzie widać sladów po usunieciu znamion. Obecnie miejsca po usunięciu wygladają jak rany po kulach większego kalibru. I tak zabieg został dobrze zrobiony.

Ledwo co zaplaciłem 2000 zł za usunięcie znamion prof Placek wymyślił ze koniecznie musze zrobić przeszczepy skórne bo inaczej się nie wylecze. Na pytanie ile to bedzie kosztować nic nie odpwiedział. Udało mi sie ustalić ze to przedział 3000 - 4000 zł. Wiec zrezygnowałem gdyż nie ma to wg mnie zadnego uzasadnienia... Bielactwo trzeba zatrzymać a nie przeszczepiać skórę na całym ciele.

Dodam jeszcze ze wizyty i rozmowy z prof Plackiem sprowadzały się do krótkich słów. Bez wyjaśniania bez rozmowy tylko zalecenia prof i płacenie pieniedzy.

Skandalicznym jest, że prof Placek na jedną godzinę umawia jednego pacjenta na konsultacje a drugiego na zabieg. I chodzi pomiedzy dwoma pomieszczeniami. Bez szacunku dla pacjenta kompletnie.

BIELACTWO TO NIE CHOROBA, TO NIE DEFEKT KOSMETYCZNY TO WSPÓŁCZESNY BIZNES MEDYCZNY W WYKONANIU PROFESORA PLACKA.

Lekarska Spółdzielnia Pracy
Obr. Wybrzeża 1/3
81-366 Gdynia

Z dr. Buralem miałam nieprzyjemność spotkać sie dwukrotnie. Pierwszy raz byłam na wizycie jeszcze jako nastolatka z grzybica paznokcia i brodawka na stopie. Doktor przypisał mi leki przeciwgrzybiczne, których dawkowanie rozpisal na pół roku. Po kilku miesiącach zapomniałam wziąć tabletek w ustalonym terminie i takim sposobem skończyłam kuracje wcześniej (oczywiście nie dała efektów). Zabawa zaczęła sie po drugiej wizycie do której doszło kilka lat pózniej. Kiedy wytłumaczyłam doktorowi, ze byłam młoda, głupia i niesystematyczna, jeśli chodzi o branie leków ten na mnie naskoczyl. Po kilkuminutowej tyradzie pan doktor nawet nie był łaskaw spojrzeć na moja stopę czy paznokieć, tylko przypisał mi dokładnie te same leki, co wcześniej, mimo ze minęło kilka lat i mój stan zdążył sie pogorszyć. Wizyta trwała niecałe 5 minut, lekarz sprawiał wrażenie oburzonego, nawet mnie nie zbadał, ale pieniążki za wizytę zapłacone, wiec on chyba nie miał sobie nic do zarzucenia. Nie polecam, doktor nie ma w zwyczaju nic tłumaczyć i jak widać nawet spojrzenie na objawy okazało sie ze strony doktora zbyt dużym poświęceniem.

Opinia dodana przez: Ola

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Przyszedłem do Pani dr ze zmianami na skórze. Bez chwili wahania, bez żadnego pytania, mimo, że jeszcze nie powiedziałem wszystkiego, co miałem do powiedzenia zapisała antybiotyk do smarowania. Dopiero w trakcie wypisywania recepty zasugerowałem, że mogę mieć kiłę mówiąc że miałem z kiłą kontakt, po czym stwierdziłem, że wykonałem 2 razy test USR z wynikiem negatywnym. Niestety, w żaden sposób nie wzbudziło to zainteresowania Pani dr, dlatego też wręczyła mi receptę i stwierdziła "to wszystko".
Oczywiście antybiotyk pomógł i zmiana się zagoiła bardzo szybko, co wzbudziło moje zaufanie do Pani dr i uśpiło czujność. Problem w tym, że była ona skutkiem kiły jak się później okazało.
A została ona wykryta przeze mnie samego :) W zaawansowanym stadium, do któego dopuścili wszyscy poprzedni lekarze lecząc mnie min. na łuszczycę stojąc pod laboratorium przy okazji innego badania zobaczyłem że test kosztuje 9zł więc sobie z ciekawości przy jednym ukłuciu zrobiłem. Ponieważ w tym czasie widoczne objawy znikały a przechodziła w stan utajony więc żaden lekarz nie mógłby mi już takiego badania zasugerować. Gdyby nie to pewnie resztę życia spędziłbym na psychotropach...
Nie można mieć pretensji do lekarza, że nie wykrył tak podstępnej choroby jaką jest kiła gdybym nic nie zasugerował bo to się bardzo często zdarza u wielu lekarzy.
Jednak podejście tej dr szczególnie że nie było kolejki a wizyta kosztuje 75zł za 3 minuty jest co najmniej nieodpowiednie. Dziś już wiem, że mając JAKIKOLWIEK kontakt z kiłą należy mimo ujemnego USR leczyć profilaktycznie a co najmniej wykonać droższe i dokładniejsze badanie. Niestety, zasugerowanie dodatkowego badania chociażby TPHA za jedyne 30zł, o którym w tamtym czasie nie wiedziałem byłoby wyczynem na który Pani dr stać nie było, jednakże za taki wyczyn należałaby się pochwała z mojej strony, a tekże zaoszczędziłoby mi to 5 miesięcy życia w trakcie których byłem całkowicie zrezygnowany, chodziłem do psychiatry i psychologa lecząc skutki w postaci fatalnego samopoczucia a nie przyczyny tej jakże starej - choć dziś w pełni uleczalnej, to bardzo podstępnej choroby.

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia

Wenerolodzy w mieście Gdynia