lekarz Iwona Jodkowska

Dermatolog

1,4
1,8
1,5

Niestety ja również jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani doktor. Czekałam kilka tygodni na badanie, żeby w gabinecie usłyszeć, że dzisiaj Pani doktor nie ma dla mnie czasu i jedynie zbada mi znamiona ze skierowania. Przyszłam również w sprawie wdrożenia leczenia trądziku, jednak usłyszałam, że jeśli w tym wieku (26 lat) mam problemy skórne to mam iść do endokrynologa, bo dermatolog nie jest kompetentny do leczenia takich problemów (!). Na pytanie, co z moim włókniakiem, Pani doktor ledwo co spojrzała i powiedziała, że wszystko jest okej i że się spieszy, bo dużo pacjentów. Po chwili zawołała do gabinetu kolejną osobę z listy. Totalna znieczulica, zero empatii i kompetencji.

Ta lekarka nie powinna pracować na NFZ w żadnej przychodni za nic ma pacjenta zero szacunku dla niego marnuje swój czas i pacjenta nie umie leczyć zapisuję drogie preparaty które nie działają na brodawki wirusowe na zapytanie jakie dalsze leczenie kupić jeszcze raz ten sam preparat i leczyć do skutku pacjenta niepełnosprawnego umysłowo ma się za nic niestety wielkie rozczarowanie brak kompetencji ze strony lekarza nie polecam tej lekarki i radzę się zastanowić nad wizytą u niej nigdy nie czułem tak się upokorzony przez żadnego lekarza wizyta w NZOZ nr 1 w Rumi.

Pani na pewno nie powinna pracować dla NFZ jest nie kompetentna nie rozumie ze skoro jak już ktoś czekał dwa miesiące do specjalisty to zmiany mogą zniknąć lub być słabo widoczne. Nie miła i z wizyty dowiedziałem się że muszę iść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie bo zmiany które nie są na skierowaniu nie podlegają konsultacji. Generalnie słabo . Wizyta na godzine umówiona 40 minut opóźnienia bo trzeba było 10 minut mieć przerwę.

Tak naprawdę to szkoda czasu. Wymrażanie brodawki od kwietnia- zalecenia maść cynkowa i wymrażanie. Brodawka się zmniejszyła i tyle. Nie odpadła całkowicie, według p. Doktor potrzeba czasu , więc zapisuje wizytę co tydzień i człowiek przychodzi i marnuje cały dzień, bo czeka się po 4 godziny w kolejce. Mi się cierpliwość niestety skończyła i wolę dokończyć leczenie prywatnie. Raz a konkretnie a nie chodzić przez kilka miesięcy, czekać po 4 godziny w kolejce gdzie wizyta trwa 3 min maksymalnie! Reszta zmian została zbagatelizowana, bo p. Doktor skupiła się tylko na jednej reszta jest ok, mimo że nawet ich nie sprawdziła. Naprawdę szkoda czasu na te wizyty

Wizyta już dawno się odbyła bo w połowie października 2022. Doktor rzeczywiście wzywała wg swojego klucza i pacjenci nie byli pewni kto następny wejdzie do gabinetu. Zdziwiony byłem tym, ze jak przeczytałem w opiniach przed wizytą czekała mnie w gabinecie masakra spowodowana przez nieuprzejmą i niekompetentną lekarkę a w poczekalni był tłumek pacjentów stale dochodzący tak że cieszyłem się że mam miejsce siedzące. Po wejściu wypytała mnie o dolegliwości. Obejrzała dłonie popękane na palcach prawie do krwi z odchodzącą skórą. Wysłuchała czym się zajmuję i zajmowałem kiedyś i zapisała leki. ...

Efekt. Leczyłem dłonie od prawie dziesięciu lat u różnych lekarzy dermatologów a po tej wizycie wszystko ustąpiło. Doktor jest w rozmowie zasadnicza i nie wchodzi raczej pacjentowi w (.......) aby dobrze o niej napisał na portalu opiniotwórczym. Mi jej wiedza i doświadczenie pomogły i tyle
I pomyśleć, że chciałem przed wizytą zrezygnować z wizyty bo tak złe miała opinie od pacjentów.
Swoją drogą jak łatwo jest poprosić kilka osób o napisanie o sobie dobrych opinii lub złych na kogoś.
Ja dziękuję za pomoc.

Najgorszy dermatolog do jakiego trafiłam. Pani kompletnie zlekceważyła moje problemy, nie zbadała mnie oraz nie chciała udzielić mi odpowiedzi na zadawane pytania. Nie polecam, dopóki ta Pani nadal będzie ,,lekarzem" nie pojawię się w przychodni na ulicy Sucharskiego w Gdyni, w której przyjmuje.

Omijać wielkim kołem .Miła i na tym koniec .Rok czasu jeździłam z włókniaki i zmianami skórnymi ,zero zainteresowania co kolwiek .Mrozić ,mrozić ,to długi proces ,tylko to słyszałam Skóra poparzona ,same blizny. Nie zbadała czy to należy wymrażać że czy nadaje się do wycięcia. Kiedy zmieniłam lekarza ,dostałam odrazu do chirurga ,bo były za duże do zamrażania .I reakcja chirurga ! Ojoj to powinno być dawno wycięte. Wynik odebrany ,łagodne zmiany .Jeden natomiast dzięki Bogu usunięty całkowicie .Znamie melanocytarne które nie powinno być mrożone .Dwa poszarpane ,które też nie powinny ...

Wynik odebrany ,łagodne zmiany .Jeden natomiast dzięki Bogu usunięty całkowicie .Znamie melanocytarne które nie powinno być mrożone .Dwa poszarpane ,które też nie powinny być mrożone . Czy właśnie tacy lekarze powinni leczyć .
A to, że przyjmuje na jedną godzinę po 4,5 osób to prawda .Karteczki ,po co jak i tak nie wchodzi się na czas .Dwa jak zadzwoniłam aby zmienić lekarza,okazało się że jedząc od października 2020 nie było mnie w systemie,moja historia dopiero była od sierpnia 2021 . Tam brakuje kawiarenki na oczekiwanie do lekarza .Czas zmienić

Szkoda czasu, brak wytłumaczenia choroby oraz sposobu leczenia. Narzekanie na pacjentów. Czas oglądnięcia zmiany skórnej 5sekund

Omijać szerokim łukami!!! Lekceważenie pacjenta. Kilka godzin czekania mimo umówionej wizyty. Spóźniona do pracy, potem kawka z inną panią D..Gdzie jest kierownik przychodni na Sucharskiego ???? To świadczy też o kierowniku placówki,że zatrudnia takich ludzi. NFZ tak potem funkcjonuje!!!

OCENA- 0! Masakra!!! Mało tego, że na tą samą godz. rejestrują kilka osób, to lekarka za 1min (to nie żart) mojego spóźnienia "ukarała" mnie prawie 2godzinnym czekaniem na wejście do gabinetu!!! Kiedy weszłam usłyszałam, iż mam jeszcze chwilę poczekać!!! Efekt był taki, że w rejestracji zażądałam, wycofania mojego skierowania (początkowo był z tym problem, bo rzekomo "zlecenie było otwarte"), ale ostatecznie skierowane odzyskałam. Do NFZ napisałam skargę odnośnie skandalicznego podejścia do pacjentów.

OCENA- 0!
Kiedy weszłam usłyszałam, iż mam jeszcze chwilę poczekać!!!
Do NFZ napisałam skargę odnośnie skandalicznego podejścia do pacjentów.