lekarz Iwona Jodkowska

Dermatolog

1,4
1,8
1,5

Niestety jestem bardzo rozczarowany wizytą u tej Pani. Czekałem kilka tygodni na wizytę. O tej samej porze było kilka pacjentów. Pani Doktor traktowała mnie przedmiotowo, w pośpiechu, nie wykazała empatii. Tylko rzuciła okiem na moją dolegliwość, nawet starannie nie obejrzała. Oczekiwałem rozmowy, ustalenie kierunków leczenia. Czułem atmosferę pospiechu. Czas przeznaczony dla mnie już się skończył. Efekt jest taki że pójdę teraz prywatnie do lekarza, który normalnie mnie potraktuje.

Skandaliczny sposób traktowania pacjentów, umawianie po kilku pacjentów na tę samą godzinę. Przenaczanie 5 minut na pacjenta. Doprowadzanie do powstania tłumów ludzi w poczekalni. Niemiła, arogancka, nie szanuje pacjentów. Chętnie dałbym 0. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.

Lekarz bez empatii. Mam zlecenie na jeden problem skory , na plamkę obok nie spojrzy bo nie ma tego w zleceniu. Może system skierowań jest zły , ale odrobina empatii może to zmienić.Lekarz z NFZ , a sugeruje badania prywatnie choć na pewno ma możliwość zlecić badania z NFZ , czego nie robi . Nie polecam , szkoda czasu .

Nie polecam. Mała skuteczność terapii wymrażanie brodawek. Po roku terapii nie widać efektów. Szkoda pieniędzy z NFZ. Jedno wymrażanienie , trwające parę sekund to ponad 50 zł z NFZ. Ponadto lekarz odnosi się lekceważąco do pacjetów. Jest bałagan w zapisach, wywołuje ,niezgodnie z kolejnością. Nie nadaje się już do pracy z ludźmi.

Niestety ta pani powinna zmienić swój zawód. Nie powinna pracować z ludźmi, kompletnie się do tego nie nadaje. Bezczelna, zero empatii traktuje ludzi z góry, zabieg robi na odpierdziel Pacjentów traktuje jak głupków, już nigdy do niej nie pójdę i przestrzegam innych przed tą panią

Jest dobrym dermatologiem ,a na efekty czasami trzeba poczekać,choroby skóry są ciężkie i na każdego podziała inny lek.Brak lekarzy powoduje kolejki do specjalistów i tu jest problem.Ja polecam panią jako lekarza.

Cyrk już się zaczyna w momencie przyjścia na konkretna godzinę. Opóźnienie min 1 h to standard. Polityka przyjmowania i standardow w kolejce nadaje sie na artykul sensacyjny. Wyczytywanie listy i skreslanie nieobecnych.??!! Spojrzała na jedno znamię, na drugie już nie spojrzała, bo nie było na skierowaniu. I zaczął się jej polityczny wywód na temat polityki NFZ i jakie to ja mam szczęście, ze trafiłam do specjalisty w tym roku a nie za 3 lata.... Nie polecam jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie ( i swój czas) i chce wiedzieć, ze jest ...

Nie polecam jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie ( i swój czas) i chce wiedzieć, ze jest leczony rzetelnie a nie na odp...

Wczoraj 15-06-16 opóźnienie ponad godzinę. Jeden pacjent średnio 5 minut w gabinecie. Nie słucha o chorobie tylko narzuca swoje wywody. Zapisane medykamenty nie pomagają i zapisuje następne. Za lekarstwa nie trafione płaci pacjent, a nie lekarz. Gdybym miał tak pracować w swoim zawodzie to nikt nie zapłacił by mi złamanego grosza. Tłumaczy to systemem służby zdrowia. A kto to układał: lekarze i prawnicy. Pracuje w 5 przychodniach. Ilość przekłada się na jakość

Zdecydowanie uważam,że ta pani powinna pójść już na emeryturę, a nie pracować z ludźmi. Beszczelna, zero emaptii traktuje ludzi z góry. Państwo w państwie!!