lekarz Aleksander Olsztyńskilekarz Aleksander Olsztyński - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Aleksander Olsztyński

Dermatolog

Jestem lekarzem dermatologiem z wieloletnim i bogatym doświadczeniem zawodowym. Moim Pacjentom służę nieprzerwanie, od 1993 roku. Ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Specjalizację zdobyłem na Oddziale Dermatologicznym 7 Szpitala Marynarki Wojennej i Klinice Dermatologii CSK WAM w Warszawie.

Obecnie prowadzę prywatny gabinet dermatologii i medycyny estetycznej w Gdyni, w którym znajdziecie Państwo poradę, jak odzyskać i utrzymać estetyczny wygląd zarówno w zdrowiu, jak i w chorobach dermatologicznych.

Wiele schorzeń, takich jak trądzik, łuszczyca, blizny, zmarszczki, przebarwienia, alergie, popękane naczynka czy też nadmierne owłosienie, to problemy nie tylko niekorzystnie wpływające na nasz wygląd, ale często mające swoje podłoże zdrowotne.

W związku z tym, w swojej pracy łączę zabiegi dermatologiczne z nowoczesnymi zabiegami medycyny estetycznej tak, aby osiągnąć maksymalne efekty leczenia i poprawy Państwa zadowolenia z własnego wyglądu.

Aleksander Olsztyński
Dermatolog

Witam. Ja niestety nie moge zgdzic sie z pozytywnymi komentarzami. jedyne co trzeba przyznac to rzeczywiscie Pan doktor odpowiadal na miale i byl do dyspozycji. ja mialam robiany zabieg laserowy., po ktorym pojawily sie komplikacje, najpierw 2 dni po zabiegu dostalam opryszczke(z czym od razu poszlam do doktora, wypisal mi recepte za darmo) pozniej dostalam rumien. Napisalam do Pana ze moja skora dalje wyglada jak w krateke itp. Oczywiscie odpowiedzial od razu(na codzien nie miezkam w Polsce wiec nie molam si udac osobiscie). Polecil mi mascie i jakies zabiegi. Poszlam do kliniki w miejscu zamieszkania i powiedzieli mi ze moja twarz jest spalona i ze na razie nie moga nic z nia zrobic. narazie musze stosowac delikatne plyny i kremy.Nie wiem komu ufac. Teraz boje sie korzystac z jakichkolwiek cudow medycyny.Niestety cala sytuajca spawila ze pana Doktora polecic nie moge. ODPOWIEDŹ LEKARZA - Szanowna Pani Justyno, w związku z zamieszczoną oceną na mój temat pozwolę sobie
na opisanie pewnych istotnych faktów, które Pani pominęła. Otóż za nim przyszła
Pani do mojego gabinetu,wiedząc że przyjeżdża Pani na kilka dni do Polski
skontaktowałem się z Panią i spytałem czy ma Pani świadomość tego na jaki zabieg
się Pani decyduje i czy nie odroczyć tego zabiegu na inny termin. W dniu wizyty,
przed zabiegiem poinformowałem Panią dokładnie o tym jak zabieg będzie
przebiegał i co się będzie działo w trakcie jak i po zabiegu, oraz dokładnie
poinformowałem Panią o tym jakie mogą się zdarzyć objawy uboczne, tak więc miała
Pani pełną świadomość ryzyka jakie niesie za sobą wykonanie zabiegu - ryzyka na
które wyraziła Pani zgodę. Po zabiegu byłem cały czas do Pani dyspozycji a za
kolejną wizytę nie oczekiwałem wynagrodzenia. Mimo, że na innym portalu
wystawiała mi Pani najgorszą ocenę i zalecała Pani internautom aby omijać mnie
szerokim łukiem, zaproponowałem Pani pomoc którą,to Pani odrzuciła.
Przebarwienia, które u Pani wystąpiły zdarzają się rzadko ale się zdarzają, a ze
swojego doświadczenie wiem jak można je usunąć,stąd dziwi mnie fakt, że odesłano
Panią z kliniki w miejscu zamieszkania bez pomocy. Szkoda że urwała Pani ze mną
kontakt, w dzisiejszy czasach leki ,receptę itp można wysłać np. pocztą,
prawdopodobnie dziś te przebarwiania byłyby jednie wspomnieniem. Ze swojej
strony wierzę,że wszystko skończy się dla Pani dobrze i za jakiś czas będzie
Pani mogła cieszyć piękną gładką skórą.
Aleksander Olsztyński

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Pan Doktor jest bardzo kompetentną, niesamowicie uprzejmą osobą Jest On niezmiernie konkretnym specjalistą.Rzeczowo, a przede wszystkim skutecznie i w pełni profesjonalnie podszedł do mojego problemu, z którym nie mogli sobie poradzić inni lekarze. W zaledwie 2 tygodnie wyleczył moją niegojącą się przez 6 tygodni ranę. Dr Olsztyński poza tym chętnie odpowiada na zadawane mu pytania, dokładnie opisuje całą zaproponowaną kurację nie zapominając przy tym o przedstawieniu skutków ubocznych. Podczas rozmowy z Panem Doktorem od razu można wyczuć, że dysponuje On nie tylko bardzo dużą wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Po niespełna roku od pierwszej wizyty ponownie jestem pacjentką Pana Doktora, leczy mi trądzik, z którym borykam się od kilku lat. Po miesiącu efekty są oszałamiające! :) GORĄCO POLECAM!!!

Pan Doktor jest świetnym lekarzem z ogromną wiedzą oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Rozwieje wszystkie wątpliwości, wytłumaczy krok po kroku plan leczenia. Byłam z córką u Pana Doktora i obie jesteśmy zadowolone z leczenia. Z czystym sumieniem polecam i bardzo dziękuję.

Polecam wszystkim dr Olsztyńskiego punktualny, konkretny, w trakcie wizyty szczera rozmowa,nie ma się poczucia naciągania na jakieś dodatkowe zabiegi-to sobie najbardziej cenię u doktora W moim przypadku jestem już po dwóch zabiegach i za każdym razem jest super-ostatnio usta-w końcu są idealne i to wszystko za rozsądną cenę.

Polecam wszystkim dr Olsztyńskiego

Od lat korzystam z pomocy dr. Olsztyńskiego. Zawsze kompetentny, rzeczowy i pomocny. Można mu zaufać. Każdemu polecam!

Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc. Pan doktor usuwał mi brodawkę na skórze twarzy.Przygotowanie do zabiegu jak i sam zabieg w miłej i ciepłej atmosferze.Czułem się dzięki temu spokojna. Najbardziej zaskoczona jestem efektem po zabiegu-miała pozostać blizna. Minęło kilka miesięcy a ja nie widzę prawie śladu po zabiegu :-) Dziękuję bardzo Panie Doktorze

Jestem wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc.
Najbardziej zaskoczona jestem efektem po zabiegu-miała pozostać blizna.
Minęło kilka miesięcy a ja nie widzę prawie śladu po zabiegu :-)
Dziękuję bardzo Panie Doktorze

Zgłosiłam się do dr Olsztyńskiego niby z banalnym schorzeniem jakim jest trądzik,który wcześniej leczyłam w innych gabinetach w ramach NFZ jak i też prywatnie, które nie przynosiło oczekiwanych efektów.Pan Doktor w pełni przekonał mnie do swojego pomysłu na moją dolegliwość, w bardzo rzeczowy sposób przedstawił mi blaski i cienie zaproponowanej kuracji-nigdy wcześniej nie usłyszałam od lekarzy tylu informacji na temat leczenia.Efekty leczenia takie jak Pan Doktor przewidział jestem bardzo zadowolona.Polecam Gabinet

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny. Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego Maciej.

Lekarz moim zdaniem z dużym doświadczaniem,bardzo rzeczowy i konkretny.
Świetny kontakt w trakcie wizyty jak i po wizycie
Bardzo dziękuje za pomoc i polecam Pana dr Olsztyńskiego
Maciej.

Bardzo miły lekarz,wykazujący dużą cierpliwość i zrozumienie W czasie wizyty nie miałam poczucia straconego czasu jak i pieniędzy.Co najbardziej mnie ujęło to że Pan doktor bardzo szczerze doradził mi w wyborze metody zabiegu,a za wizytę kontrolną nie wziął pieniędzy Efekty po zabiegu są zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziekuję Aneta

Bardzo miły lekarz,wykazujący dużą cierpliwość i zrozumienie
Efekty po zabiegu są zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Bardzo dziekuję

Aneta

Niestety, nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami na temat tego lekarza. Zdecydowanie radzę omijać go szerokim łukiem. Po zabiegu laserowym, wykonywanym przez niego, pozostały mi trwałe uszkodzenia skóry na twarzy, chociaż zapewniał, że nie będzie śladu. Co prawda najpierw zrobiliśmy próbę laserową, po której nie było śladu ale przy właściwym zabiegu użył dużo większej mocy lasera twierdząc, że "chce, żebym była zadowolona z efektów zabiegu" i, "żebym nie musiała więcej do niego przychodzić". Jak nie wyszło coś usiłował zrobić po czym stwierdził, że w końcu podpisałam zgodę i tyle. Zdecydowanie odradzam wykonywanie jakichkolwiek zabiegów u niego.