Dermatolog Estetyczny Gdynia

dr Magdalena Łuczak

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr n. med. Wioletta Barańska-Rybak

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Gdynia

Z pomocą doktor Barańskiej-Rybak pozbyłem się trądziku. Nie tylko posiada ona szeroką specjalistyczną wiedzę, ale także jest niezwykle sympatyczną i uprzejmą osobą. Podczas wizyt słucha pacjenta i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Indywidualne podejście i trafne zalecenia. W razie potrzeby służy pomocą i odpowiada na pytania również telefonicznie pomiędzy wizytami, co zapewnia pacjentowi ogromny komfort. Z czystym sumieniem polecam!

Opinia dodana przez: Adrian

dr n. med. Magdalena Trzeciak

Gdynia

polecam, b miła sympatyczna, podchodzi do problemu fachowo dokładnie tłumaczy chorobę i jak ją należy leczyć. Pierwszy dermatolog ( na 5 poprzednich )który nie przepisuje antybiotyków jako złotych leków na wszystko

Opinia dodana przez: fester fester18
Dermatolog estetyczny Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Gdynia

Doktor pomógł mi pozbyć się blizn potrądzikowych, które były moim największym kompleksem! Do końca życia będę mu za to wdzięczna! Mam za sobą niezliczone wizyty u innych dermatologów i kosmetologów, mnóstwo zabiegów, terapii, tabletek, kosmetyków, wydanych pieniędzy a jednak nikt wcześniej nie poradził sobie z moim problemem... Dopiero doktor! Podejście do pacjenta ma w pełni profesjonalne, jest przy tym niezwykle skromnym człowiekiem. Życzę sobie i innym, aby wszyscy lekarze innych profesji byli tacy, jak doktor Igor!

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Witkowska-Toboła