lekarz Aleksander Olsztyński

Dermatolog, Dermatolog estetyczny, Wenerolog

Zapraszam do swojego gabinetu w Gdyni, w którym oferuję porady i zabiegi z zakresu dermatologii, wenerologii oraz dermatologii estetycznej.
Jestem ...

Jestem lekarzem dermatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Moim Pacjentom służę nieprzerwanie, od 1993 roku

Polecam Pana Doktora . Miałam wypełniane bruzdy nosowo wargowe kwasem hialuronowym - efekt przerósł moje oczekiwania. Pan Doktor wykonał zabieg bardzo profesjonalnie i bezboleśnie . POLECAM PANA DOKTORA .

Polecam Pana Doktora .

POLECAM PANA DOKTORA .

Kolejny raz korzystałem z pomocy dr Olsztyńskiego za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję Marek.

Bardzo dziękuję
Marek.

Zgłosiłam się do dr Olsztyńskiego niby z banalnym schorzeniem jakim jest trądzik,który wcześniej leczyłam w innych gabinetach w ramach NFZ jak i też prywatnie, które nie przynosiło oczekiwanych efektów.Pan Doktor w pełni przekonał mnie do swojego pomysłu na moją dolegliwość, w bardzo rzeczowy sposób przedstawił mi blaski i cienie zaproponowanej kuracji-nigdy wcześniej nie usłyszałam od lekarzy tylu informacji na temat leczenia.Efekty leczenia takie jak Pan Doktor przewidział jestem bardzo zadowolona.Polecam Gabinet

Mily i kompetentny lekarz - to chyba najwazniejsze:)

Mily i kompetentny lekarz - to chyba najwazniejsze:)

Jestem bardzo zadowolona z opieki medycznej, jaką znalazłam u doktora Olsztyńskiego. Pełen profesjonalizm. Rewelacyjny efekt po zabiegu cosmelan. Zdecydowanie polecam.

Lekarz, jak i sam gabinet godny polecenia. Miałam wykonywany zabieg toksyną botulinową na zmarszczki czoła.Efekt przerósł moje oczekiwania. Dziękuję Ewa

Lekarz, jak i sam gabinet godny polecenia.
Dziękuję
Ewa

Bardzo miły lekarz,wykazujący dużą cierpliwość i zrozumienie W czasie wizyty nie miałam poczucia straconego czasu jak i pieniędzy.Co najbardziej mnie ujęło to że Pan doktor bardzo szczerze doradził mi w wyborze metody zabiegu,a za wizytę kontrolną nie wziął pieniędzy Efekty po zabiegu są zgodnie z moimi oczekiwaniami. Bardzo dziekuję Aneta

Bardzo miły lekarz,wykazujący dużą cierpliwość i zrozumienie
Efekty po zabiegu są zgodnie z moimi oczekiwaniami.
Bardzo dziekuję

Aneta

Niestety, nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami na temat tego lekarza. Zdecydowanie radzę omijać go szerokim łukiem. Po zabiegu laserowym, wykonywanym przez niego, pozostały mi trwałe uszkodzenia skóry na twarzy, chociaż zapewniał, że nie będzie śladu. Co prawda najpierw zrobiliśmy próbę laserową, po której nie było śladu ale przy właściwym zabiegu użył dużo większej mocy lasera twierdząc, że "chce, żebym była zadowolona z efektów zabiegu" i, "żebym nie musiała więcej do niego przychodzić". Jak nie wyszło coś usiłował zrobić po czym stwierdził, że w końcu podpisałam zgodę i tyle. Zdecydowanie odradzam wykonywanie jakichkolwiek zabiegów u niego.

Miły sympatyczny godny polecenia lekarz

Miły sympatyczny godny polecenia lekarz

Jestem bardzo mile zaskoczona tak sympatycznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta.Zdecydowanie polecam;-))