lekarz Małgorzata Kurmaniak

Wizyty domowe

Super lekarka. Polecam. Bardzo rzetelna i miła lekarka. Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam. Oby więcej takich lekarzy było.

Wspaniała lekarka. Polecam. Po wyjściu z gabinetu człowiek czuję się zdrowszy na ciele, a także na duchu. Dziekuje.

Zgadzam się...najlepszy lekarz z powołania jakiego dotąd spotkałem. Szkoda, że to tylko wyjątek. Robi to co do niej należy z pełnym zaangażowaniem i z troską o pacjenta

Dziękuję za pomoc. Gdyby nie ta lekarka już bym raczej nie żyła. Interesuje się pacjentem. Po prostu lekarz z powołania.

Najlepsza lekarka z powołania. Miło, sympatycznie i profesjonalnie. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze mieli takie profesjonalne i rzeczowe podejście do chorych.

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor, jest dobrym lekarzem rodzinnym, który szuka przyczyny choroby, bez problemu zleca badania, w razie potrzeby kieruje do specjalistów..a nawet pomaga załatwić wizytę w szybszym terminie gdy terminy są odległe a wizyta u specjalisty jest potrzebna, interesuje się pacjentem i przede wszystkim go wysłucha.

Ktoś pisze że jest miłą sympatyczna i potrafi znaleźć wyjście z sytuacji??? To ma być opinia o kompetencjach lekarskich?? To pani lekarz powinna być psychoterapeutom chyba a nie lekarzem rodzinnym. Kobieta, przepraszam pani lekarz nie ma bladego pojęcia chyba o leczeniu ludzi. Czy ktoś przychodzi z gorączką, czy z bólem pięty i tak dostanie antybiotyk i tak. Oczywiście jeśli nie zaszkodzi to tylko punkty nabija sobie pani lekarz za przepisanie u koncernów, które je potem odwiedzają z prezentami. Gorzej jednak jeśli będzie tak, że antybiotyk bardzo zaszkodzi tak jak to było w moim przypadku!!!

3 LATA TEMU ZACZEŁAM MIEĆ POWAŻNE KŁOPOTY ZE ZDROWIEM.PRZEZ CAŁY TEN CZAS SŁABOŚĆ,PODŁE SAMOPOCZUCIE I POGŁEPBIAJĄCE SIĘ KŁOPOTY ZE SPRAWNOŚCIĄ FIZYCZNĄ,POWODUJĄ TO,IŻ CAŁYMI DNIAMI LEŻE W ŁÓŻKU.OCZYWIŚCIE RÓWNIEŻ PRZEZ CAŁY TEN OKRES NAZBIRAŁOMI SIĘ MNUSTWO DIAGNOŻ PSYCHIATRYCZNYCH!MAM ZA SOBĄ 3POBYTY W PSYCHIATRYKACH,GDZIE MIAŁAM ZOSTAĆ "CUDOWNIE" ULECZONA,A GDZIE ZAMIAST TEGO ZRUJNOWANO MI DO RESZTY ZDROWIE I SPOWODOWANO OGROMNE CIERPIENIE,PODAJĄC NIEODPOWIEDNIE"LEKI"-ŁAGODNIE MÓWIĄC.PANI KURMANIAK JEST MOIM LEKARZEM PIERWSZEGO KONTAKTU.FAKT,ŻE CIĘŻKO BYŁO DOJŚĆ DO PRZYCZYNY MOJEGO STANU,ALE TA PANI NIC W TYM KIERUNKU OD CZASU STWIERDZENIA U MNIE RZEKOMEJ SCHIZOFRENII(2,5ROKU TEMU)-NIC W TYM KIERUNKU NIE ROBIŁA!DODATKOWO UTWIERDZAŁA NAS W PRZEKONANIU,ŻE TO WSZYSTO MA PODŁOŻE PSYCHICZNE.2LATA TEMU ZIGNOROWAŁA!!POWAŻE WYNIKI ŚWIADCZĄCE O CHOROBIE AUTOIMMUNOLOGICZNEJ!!!

Byłem u lekarki z wysoką gorączką 39,5 bólem wszystkich kości i całej skóry ogulnie jakaś paskudna grypa.Lekarka przepisałe mi antybiotyk 100% płatny i powiedziała że narazie mam się leczyć jakimiś doraznymi środkami a jak sie pogorszy (co tu ma się jeszcze pogarszać miałem 39,5 gorączki i ledwo na nogach stałem!)to mam wykupić antybiotyk lecz gdy chcę zniżke na lek to mam do niej podjechać i przepisze receptę na zniżkę.Normalny śmiech na sali! Dlaczego zaraz nie dała recepty ze znizką tylko kazała jezdzic w tą i spowrotem przepisywać recepty.W aptece mnie uświadomiono że lek jest refundowany więc dzwonię do niej i pytam dlaczego wypisała pełnopłatny to powiedziała że NIE BYŁO PODSTAW do wypisania antybiotyku !!! No to o co tu chodzi bo już z tego nic nie rozumiem w kazdym razie nikomu nie polecam leczenia sie u tego lekarza .Stanowczo odradzam

Jest to lekarz specjalista medycyny rodzinnej, czyli rodzinny :) Gorąco polecam Panią Kurmaniak, potrafi słuchać pacjenta, jest wyjątkowo miła i zawsze znajduje rozwiązanie i wyjście z sytuacji :)