lekarz Małgorzata Kurmaniak

Wizyty domowe

Jeden z najlepszych lekarzy który jest dla pacjenta a nie na odwrót.Chodziłem do wielu lekarzy,ale tylko Ona jest z powołania,dba o chorego i leczy do skutku.Dziękuje że do Pani trafiłem i lecze się.

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor, jest dobrym lekarzem rodzinnym, który szuka przyczyny choroby, bez problemu zleca badania, w razie potrzeby kieruje do specjalistów..a nawet pomaga załatwić wizytę w szybszym terminie gdy terminy są odległe a wizyta u specjalisty jest potrzebna, interesuje się pacjentem i przede wszystkim go wysłucha.

Dobry lekarz, na pewno godny polecenia interesuje się pacjentem kieruje na specjalistyczne badania oby więcej takich lekarzy, pozdrawiam...

Byłem u lekarki z wysoką gorączką 39,5 bólem wszystkich kości i całej skóry ogulnie jakaś paskudna grypa.Lekarka przepisałe mi antybiotyk 100% płatny i powiedziała że narazie mam się leczyć jakimiś doraznymi środkami a jak sie pogorszy (co tu ma się jeszcze pogarszać miałem 39,5 gorączki i ledwo na nogach stałem!)to mam wykupić antybiotyk lecz gdy chcę zniżke na lek to mam do niej podjechać i przepisze receptę na zniżkę.Normalny śmiech na sali! Dlaczego zaraz nie dała recepty ze znizką tylko kazała jezdzic w tą i spowrotem przepisywać recepty.W aptece mnie uświadomiono że lek jest refundowany więc dzwonię do niej i pytam dlaczego wypisała pełnopłatny to powiedziała że NIE BYŁO PODSTAW do wypisania antybiotyku !!! No to o co tu chodzi bo już z tego nic nie rozumiem w kazdym razie nikomu nie polecam leczenia sie u tego lekarza .Stanowczo odradzam

Zgadzam się...najlepszy lekarz z powołania jakiego dotąd spotkałem. Szkoda, że to tylko wyjątek. Robi to co do niej należy z pełnym zaangażowaniem i z troską o pacjenta

Świetny fachowiec. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ze stoickim spokojem wyjaśnia wszystkie wątpliwości i odpowiada na wszystkie pytania. Świetne podejście do pacjenta i wysoka kultura .

Bardzo, bardzo dobra lekarka. Ludzka i , normalna. Polecam. Zna się na swoim fachu. Wysłucha pacjenta, przeprowadzi porządny wywiad medyczny, przebada szczegółowo.

Dziękuję za pomoc. Gdyby nie ta lekarka już bym raczej nie żyła. Interesuje się pacjentem. Po prostu lekarz z powołania.

Najlepsza lekarka z powołania. Miło, sympatycznie i profesjonalnie. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy lekarze mieli takie profesjonalne i rzeczowe podejście do chorych.

Wspaniała lekarka. Polecam. Po wyjściu z gabinetu człowiek czuję się zdrowszy na ciele, a także na duchu. Dziekuje.