lekarz Małgorzata Lenard-Rześna

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,3

Nie polecam naprawdę Ostatnio wyszłam ze łzami w oczach z gabinetu Zero empatii i szacunku dla pacjenta Przez powierzchowne badania i przepisanie leków z reklamy moj stan zdrowia do dnia dzisiejszego nie jest dobry, dodatkowo dopiero gdy już nie wiedziała co wypisać dostalam skierowanie do lekarza specjalisty (dopiero po kilku wizytach ) jak dla mnie po prostu brak kompetencji. Jeśli macie wybór by iść do innego lekarza to nie ma co się zastanawiać

Nie polecam naprawdę
Ostatnio wyszłam ze łzami w oczach z gabinetu
Zero empatii i szacunku dla pacjenta
Jeśli macie wybór by iść do innego lekarza to nie ma co się zastanawiać

Moim zdaniem Pani doktor nie nadaje się na lekarza. Brak podstawowej wiedzy oraz empatii względem pacjenta. Po diagnozie pani doktor i przepisanych lekach typowo z reklamy wylądowałem z zapaleniem oskrzeli na pomocy doraźnej. Zdecydowanie odradzam

Zdecydowanie nie polecam, badanie szybkie, powierzchowne, atmosfera nieprzyjemna. Pani doktor osobom dorosłym przepisuje leki dla dzieci.