lek. med. Małgorzata Lewickalek. med. Małgorzata Lewicka - zdjęcie profilowe

lek. med. Małgorzata Lewicka

Psychiatra

3,9
3,9

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, absolwentką ŚUM w Katowicach i studiów podyplomowych z psychoterapii na UJ w Krakowie. Na co dzień pracuję w Oddziale Psychiatrii WSS nr 4 w Bytomiu. Gabinet prywatny prowadzę od 2004r. obecnie w pon. i wt.
Ponad 25-letnie doświadczenie w zawodzie zdobyłam w pracy w szpitalu, w poradniach, w DPS-ie, jako konsultant ZUS i biegły sądowy w przedmiocie uzależnienia od alkoholu.
Potrzebujących pomocy, tych których „beczka na stres” jest pełna… zapraszam

Jestem pacjentem tego oddziału już od 16 lat i zawsze mogłem liczyć na wsparcie Dr. Lewickiej czy innych wspaniałych na tym oddziale lekarzy i wspierającej służby medycznej. Nie zgadzam się całkowicie z opinia pacjenta Antoniego tym bardziej ze Pani doktor go nie leczy. Serdecznie wszystkich z zespołu pozdrawiam życząc pomyślności i sukcesów. Oddany pacjent...

Serdecznie wszystkich z zespołu pozdrawiam życząc pomyślności i sukcesów.
Oddany pacjent...

Pani doktor z uwagą i cierpliwością wysłuchała moje problemy. Z rzeczowej i bezpośredniej rozmowy dało się wyczuć, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Nawet sama namawiała do stosowania jak najmniejszych dawek leków. Polecam!

Nie polecam. Nie dość, że zostałam osądzona z góry za wygląd - i na tej podstawie leki dostałam zamiast na podstawie pytań co mi dolega - to jeszcze miałam okazję zajrzeć do kopii akt medycznych, gdzie pani doktor dopisała sobie zdanie, które W ŻYCIU nie wymówiłam. Przez takich lekarzy chorzy na depresję popadają w nią jeszcze głębiej...

Nie polecam,zero rezultatów leczenia, jest niemila,nieprzyjemna, oschła, uwaza się za niewiadomo kogo,mi nie pomogła

witam, dopadła mnie nieznośna depresja. wybrałam Panią doktor według ocen właśnie na tym portalu. niezwykle ciepłe przyjęcie tak ważne przy tego typu problemie. zaskoczył mnie silny uścisk dłoni przy przywitaniu. w ten sam sposób Pani doktor żegna swoich pacjentów. dla mnie to niecodzienne zachowanie w gabinecie lekarskim. w mojej ocenie Pani doktor jest rewelacyjna - ciepły, troskliwy człowiek, który się nie spieszy, wysłuchuje, pomaga i doradza. pozostaje w stałym kontakcie pod telefonem komórkowym w razie "niespodzianek". dokładnie w ten sposób wyobrażałam sobie wizytę u psychiatry. leki po ok. 1,5 tygodnia ...

witam,
leki po ok. 1,5 tygodnia zaczęły przynosić ulgę.ceny według porównań są niezwykle umiarkowane.
jeżeli potrzebujecie specjalistycznej pomocy gorąco polecam. pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.

Witam, przestawałam sobie radzić, było ciężko, coraz gorzej. Poszłam do tej Pani doktor bo mi poleciła koleżanka. Wysłuchała mnie. Powiedziała żeby brać jakieś pastylki. Nie wierzyłam że pomogą ale brałam. Dziś jest dobrze, wróciła radość, radzę sobie a od ponad roku leki nie są mi potrzebne!!! Dziękuję i pozdrawiam Agnieszka

Jeśli masz problemy natury emocjonalnej, zgłoś się do Pani Doktor Małgorzaty Lewickiej. Korzystałam z pomocy Pani Doktor.Pomogła mi wyjść na prostą. Rzeczowa, cierpliwa, empatyczna.Wielkie dzięki.Serdecznie pozdrawiam. L.K.

Zdecydowanie nie polecam, Pani doktor przyjmuje pacjentów chłodno i traktuje jak karę za grzechy, być może jest dobrym psychiatrą ale według mojej oceny nie umie odpowiednio podejść do pacjenta. Lekarz psychiatra powinien być ciepły, być może byłaby taka na prywatnej wizycie... Po rozmowach z innymi jej pacjentami wiem, że nie jestem w swojej ocenie jedyny.

Pani doktor Lewicka jest bardzo uprzejmym, spokojnym, opanowanym i kompetentnym lekarzem. Wcześniej byłam pacjentką dwóch innych lekarzy tej dziedziny, ale ich podejście do pacjenta w żaden sposób nie da się porównać z wizytami u pani Lewickiej. Polecam każdemu, kto ma problemy i szuka pomocy. Beata

pani doktor jest bardzo uprzejma, profesjonalnie podchodzi do problemu; nie mam zastrzeżeń co do metod leczenia ani środków farmakologicznych przepisywanych przez tą panią. dzięki jej leczeniu człowiek potrafi normalnie funkcjonować na co dzień . Poleciłabym ta panią każdej osobie potrzebującej fachowej pomocy.