lekarz Małgorzata Mazuś-Szczepińska

Lekarz medycyny pracy, Internista, Lekarz rodzinny

Z gorączką 39 stopni, zawrotami głowy, mdłościami i trudnością z koncentracją zgłosiłem się do tej pani. Pani uznała, że nie potrzebnie przyszedłem, powinienem wziąć coś na przeziębienie i iść do pracy. Prowadzę 40 tonową wywrotkę, poprosiłem tą panią o zaświadczenie na piśmie, że jestem zdrowy i nie należy się zwolnienie - odmówiła. Strata czasu na tą panią, może powinna zmienić pracę na jakąś prostszą bo do leczenia ludzi to się ona nie nadaje.

Lekarz nie kompetentny! Brak zaangażowania, po zadaniu kilku pytań i osłuchaniu płuc stwierdziła że nadaję się do pracy mimo iż myśli nie potrafiłem zebrać. Musiałem się wykłócić o dodatkowe badania i dopiero po płatnym badaniu krwi otrzymałem zwolnienie lekarskie. ŻENADA