dr n. med. Małgorzata Mizerska

Kardiolog

Gorąco polecam Panią Doktor ,dokładnie wykonuje badania echo,EKG obsługuje serca mierzy ciśnienie. Wszystko szczegółowo wyjaśnia

Wszystko szczegółowo wyjaśnia

Bardzo mila i uprzejma potwierdzam ww.opinie o pani doktor polecam pełna profesja dobrze dobrane leki lekarz godny zaufania

Pani doktor ma dużo empati ikompetencji

Pani doktor ma dużo empati ikompetencji

Pani doktor Małgorzata Mizerska w mojej ocenie jest fachowcem w kardiologii. Umie bardzo dobrze dobrać leki, wykonuje sama badania w gabinecie podczas wizyty to jest echo serca, ekg, zawsze bada ciśnienie i słucha serca. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad i odpowiada wyczerpująco na wszelkie zadawane jej pytania. Tłumaczy na czym polega choroba (dolegliwość) i jak ja należy leczyć. Ponadto wysłucha pacjenta i nigdy nie sprawia wrażenia, że sie jej gdzieś spieszy tak jak czasem robią to inni lekarze. Jest uprzejma i miła.