lek. dent. Małgorzata Najbar-Porębska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Po perypetiach jakie miałam z Córą u wielu stomatologów (ok. 11), uważam, że p. doktor Małgosia to Anioł! Podejście do dziecka, cierpliwość... Powinna być przykładem dla wielu stomatologów z "nazwiskiem i stażem"- nie dorastają Jej do pięt... Moja Córcia teraz nie może się doczekać kolejnej wizyty:)

Polecam Panią Małgosię, ponieważ jest wyjątkowym lekarzem i ma wspaniałe podejście, a przy tym profesjonalna i bardzo dokładna. Cierpliwość to Jej niesamowita cecha, która zwłaszcza w tym zawodzie jest istotna. POLECAM w 100%!!!! :)

POLECAM w 100%!!!! :)

Pani doktor jest bardzo ok, ma fajne podejscie do dzieci, jest cierpliwa a przy tym leczy tak, ze nie boli! Dzieci moga wybrac kolor plomby!

polecam Panią stomatolog, ze względu na dokładność i uczciwość. jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Leczy się u Niej moja rodzina i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Oby było jak najwięcej takich lekarzy. POLECAM!!!

Jeśli do dentysty to tylko do pani doktor. Polecam!

Jeśli do dentysty to tylko do pani doktor. Polecam!

polecam Panią Małgosię,ponieważ jest lekarzem z powołania,który dba o dobro pacjenta.Jest sumienna i empatyczna.wzbudza zaufanie od pierwszej wizyty i jest uczciwa. Polecam wszystkim

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024